Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Δεν είμαι σίγουρος τι ακριβως έφταιξε αλλα αν παω και αυριο δουλεια θα αγορασω ενα σπιραλ τετραδιο και θα το δεσω στο λαιμο για να συνεννοουμε . Προσπαθησα να ακουσω χαμηλά τιβί και δεν εβγαλα ακρη.

post-85738-0-25744700-1336518981_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι τραβάω ρε μαλάκες! Βλέπω το τοπίο στην ομίχλη και αυριο το πρόγραμμα έχει μία αιωνιότητα και μια μέρα.

 

Καλύτερα να ψήφιζα.

 

Το τσίπουρο με γλυκανισο, τι διαφορά έχει από το ούζο;

 

εντάξει ρε μνάκια δεν ειστε μαλάκες, σχολιάστε όμως, να γίνει παιχνίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα ιδέα απο το paranormal activity που το γύρισαν με τέτοιο τρόπο να φαίνεται αληθοφανές και είπα να το κάνω και εγώ αλλα αυτή την φορά με μιθιστόριμα. Δηλαδή δεν ακολουθώ συντακτικούς κανόνες κλπ.

 

"Η ΖΩΗ ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ" Μέρος 1ο

 

 

τι ειναι η ζωη ? τι ειναι ο άνθρωπος ? ερωτήματα βασανίζουν τα βρώμικα απο τη σγόρτσα κορμιά μας και οι εγκέφαλοι μας πάλλονται στην ιδέα οτι ισως δεν ζουμε στην πραγματικότητα αλλα στον εικονικό κόσμο , το Matrix. (οι ταινίες πάντα βασίζονται σε αληθινές ιστορίες , πχ superman)

 

παρατηρείς τα σύννεφα. Τι βλέπεις? ΑΓΝΩΣΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ μαζι με αεροψεκάσματα!

 

τι κάνεις τότε? ετοιμάζεσαι , η ώρα ήρθε , εγεθρουτου , ντύσου , στολίσου , πάρε τα απαραίτητα και κρύψου σε ενα κάδο.

 

μετά ακολουθεί μια σιοπή , ειναι η ηρεμία πριν την καταιγίδα , ετοιμάσου , ο κόσμος δεν θα ειναι ποτέ ο ίδιος. :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να ψήφιζα.

 

ιιιιιιι τι είπεεεεεε!

 

 

 

Το τσίπουρο με γλυκανισο, τι διαφορά έχει από το ούζο;

 

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι είπεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Τράβα δοκίμασε καμιά από αυτές τις σιχαμένες μπύρες που είναι σαν το κάτουρό μου όταν έχω φάει πατζάρια ρε. Άσχετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιιιιιιι τι είπεεεεεε!

 

 

 

 

 

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι είπεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Τράβα δοκίμασε καμιά από αυτές τις σιχαμένες μπύρες που είναι σαν το κάτουρό μου όταν έχω φάει πατζάρια ρε. Άσχετε.

και το σπαραγγι καην δουλεια;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η ΖΩΗ ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ" Μέρος 1ο

 

 

τι ειναι η ζωη ? τι ειναι ο άνθρωπος ? ερωτήματα βασανίζουν τα βρώμικα απο τη σγόρτσα κορμιά μας και οι εγκέφαλοι μας πάλλονται στην ιδέα οτι ισως δεν ζουμε στην πραγματικότητα αλλα στον εικονικό κόσμο , το Matrix. (οι ταινίες πάντα βασίζονται σε αληθινές ιστορίες , πχ superman)

 

παρατηρείς τα σύννεφα. Τι βλέπεις? ΑΓΝΩΣΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ μαζι με αεροψεκάσματα!

 

τι κάνεις τότε? ετοιμάζεσαι , η ώρα ήρθε , εγεθρουτου , ντύσου , στολίσου , πάρε τα απαραίτητα και κρύψου σε ενα κάδο.

 

μετά ακολουθεί μια σιοπή , ειναι η ηρεμία πριν την καταιγίδα , ετοιμάσου , ο κόσμος δεν θα ειναι ποτέ ο ίδιος. :ph34r: :ph34r:

 

 

"Η ΖΩΗ ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ" Μέρος 2o

 

Επικρατεί σιωπή , τα πάντα γύρω σου μυρίζουν σαν βόθρος, αναρωτιέσαι γιατι ...

Ξάφνου τοτε , σαν επιφοίτηση εκ θεου σταλθέντος θυμάσαι πως βρίσκεσαι σε ενα κάδο.

ανοίγεις διστακτικά το καπάκι και καθαρός αέρας μαζι με λιγοστές ακτίδες φωτός εισέρχονται.

 

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΦΦΦΦΦΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!! (εισπνοή - εκπνοή)

 

επιτέλους , σκέφτεσαι ,ώρα να φυγω απο δω!

τότε ακους κάτι παράξενους ήχους "χλατσα χλουτσα χλατσα χλουτσα , σμουτσ , προυτσ"

και παρατηρείς οτι ενα ζευγάρι εξωγήινοι έχουν βγει απο το αμάξι τους και οργιάζουν εν κοινή θέα!

 

επιστρέφεις στον κάδο και "fap fap fap fap"

μετά απο μερική ώρα ανοίγεις διστακτικά το καπάκι του κάδου ωστε να βγεις ξανά και αντικρίζεις δυο εξωγήινους ! ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ σε κατάλαβαν απο το fap! , τώρα πως θα γλυτώσεις?? :shock: :shock: :shock: :fear: :fear: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

συνεχίζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...