Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ευγονική, ΤΩΡΑ

 

 

Ο χρήστης maria λέει

koritsia ston ilio

na s po

mporeis na m breis

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

oxi;P

Ο χρήστης maria λέει

ena tragoudi se kali analusi?

ti oxi moreee

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

kali analisi se tragoudi?

to akouysame kai auto

Ο χρήστης maria λέει

nai

gt

kanei ena zouzounisma

des

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

posa megapixel to thes to tragoudi diladi?

Ο χρήστης maria λέει

haha

ela ree

min koroideueis

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

fisika kai se koroideuo

Ο χρήστης maria λέει

gt?

http://www.youtube.com/watch?v=SjmJDvKoGb0

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

epidi mporw fisika

Ο χρήστης maria λέει

proxora to

kai akou p kanei

paremboli o ixos

san na klanei einai

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

se pio lepto?

Ο χρήστης maria λέει

haha

proxora

to kanei sunexeia

mporeis na m to breis xoris tin klania?

haha

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

oxi

Ο χρήστης maria λέει

gt????

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

rokana einai re

tou tragoudiou;p

Ο χρήστης maria λέει

ti???

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

tina

pos to lene to organo telos panton

Ο χρήστης maria λέει

aaa

einai tou kommatiou?

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

da

Ο χρήστης maria λέει

epitides?

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

nai re

Ο χρήστης maria λέει

eleino einai re

xalaei olo to kommati

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

stamata na milas se parakalo

Ο χρήστης maria λέει

gt?

Ο χρήστης Stelios Arbaniths λέει

giati les malakies

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο με τσαντιζει αυτο το γτ.

Γαμω την γραφη sms.

 

quoted for emphasis

 

http://www.youtube.com/watch?v=AcDfVsQ-qhY

http://www.youtube.com/watch?v=AYw7eJYadco

 

 

Ηθελα απαντησεις, και τις ηθελα τωρα. Κοιταξα κατω και ειδα τον τρεμαμενο μαγκακο να σερνεται στα ποδια μου. Του εδωσα μια κλωτσια για να ειμαι σιγουρος πως δεν θα λιποθυμουσε.

"T knc" μου ειπε τρεμαμενος. Δεν μπορουσα να ξεχωρισω την λασπη απο το αιμα που ηταν πανω στην μαπα του. "gt me xtpc r c man" mου ειπε. Εκτος απο τις κλαψες του, ο μονος ηχος στο δρομακι ηταν οι σταγονες της βροχης που σκαγανε σαν πετρες πανω σε εναν καδο λιγο πιο πισω. Εβλεπα κοσμο να περναει εκει που τελειωνε ο δρομος και κοιταγανε με περιεργια το αξιολυπητο θεαμα που ηταν στα ποδια μου.

 

"Να μιλας σαν ανθρωπος οταν απευθηνεσε σε μενα" του φωναξα. Πεταξα το τελειωμενο μου τσιγαρο σε μια λακουβα με νερο, και τσιτσιρισε ελαχιστα πριν βυθιστει μεσα στα βρωμονερα. "Πες μου καθαρμα, πως μπορεις και ψαχνεις στο Google?". "lol sks!" μου ειπε.

 

Τον αρπαξα προς τα μενα απο τον μισοσχισμενο του γιακα. Τραβηχτικε καθως φυσιξα τον καπνο μου στην μαπα του. Εκανα διαφορους μορφασμους, προσπαθωντας να δω καποιο σημαδι νοημοσυνης στο χαζο του βλεμμα. "Αυτη ειναι η τελευταια σου ευκαιρια μαγκακο, πρεπει να μαθω πως γινεται να ψαχνεις πραγματα στο google χωρις να χρησιμοποιεις κανονικες λεξεις. Ξερνα τα ολα!"

 

"lol eisai gay" μου ειπε. Αφησα τον γιακα του και τον εσπρωξα να πεσει στα λασπονερα. Δεν θα εβγαζα ακρη μαζι του. Αρχισα να περπαταω γρηγορα προς την εξοδο αυτου του βρωμικου δρομου, δεν ειχα καμια νεα πληροφορια, και ενιωθα περισοτερο μισος για τους χρηστες του internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλακες η 2η πιο σωστη/καλη χρηση του autoplay ομως!

 

ΤΡου, ωραίο το κομματάκι, σε τι κατηγορία μουσική ανήκει; Lounge (Που λένε και στο χωριό μου; :Ρ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΡου, ωραίο το κομματάκι, σε τι κατηγορία μουσική ανήκει; Lounge (Που λένε και στο χωριό μου; :Ρ)

Δες και αυτα:

Povarovo

Dale Cooper & The Dictaphones

Kammerflimmer Kolektief

Heroin and Your Veins

Somewhere Off Jazz Street

The Mount Fuji Doomjazz Corporation

The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble

 

darkjazz νομιζω το λενε, ο nick μου ειχε δειξει τους τελευταιους πριν απο λιγο καιρο και απο τοτε μου αρεσε το ειδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και αυτα:

Povarovo

Dale Cooper & The Dictaphones

Kammerflimmer Kolektief

Heroin and Your Veins

Somewhere Off Jazz Street

The Mount Fuji Doomjazz Corporation

The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble

 

darkjazz νομιζω το λενε, ο nick μου ειχε δειξει τους τελευταιους πριν απο λιγο καιρο και απο τοτε μου αρεσε το ειδος.

 

 

Υπόψιν!

 

(βγάλε τα autoplay τώρα όμως ναι; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόψιν!

 

(βγάλε τα autoplay τώρα όμως ναι; :)

Πριν απο καιρο ημουν ενας απλος μπατσος και σαν ολους τους αλλους δουλευα με εναν συναδελφο. Τα πηγαιναμε μια χαρα, χαιρομασταν σαν 2 γουρουνια στην λασπη. Το insomnia ειναι εδω και αρκετο καιρο μια βρωμικη πολη. Ειμασταν και οι 2 νεοι και παρατολμοι, νομιζαμε πως εμεις θα καθαριζαμε τους δρομους.

 

Κατι αλλαξε με τον Στελιο. Δεν ξερω ακριβως τι, ποτε δεν μου ειπε. Μαλλον ηταν τα πολλα posts για το 9gag, ισως να ηταν ο πασπαρογατος και τα θεματα με ιατρικες συμβουλες. Thread, thread, thread. Ισως ηταν το οτι τον σαγηνευσε η ιδεα στο να ειναι αρεστος σε ολους. Ισως κουραστηκε απο τις γατες μου. Ισως χτυπησε το κεφαλι του και αρχισε να νομιζει πως τα trollfaces σε καθε εικονα και το 9gag watermark ηταν κατι καλο. Ποτε μου δεν θα μαθω τι εγινε.

 

Αλλα οτι και να ηταν, αρχισαμε να χανομαστε σιγα σιγα. Αρχησε να κανει παρεα με αλλους μπατσους, μπατσους που δεν ηθελαν να κανουν την πολη πιο καλη. Ναι ισως να πιανανε εναν ανοητο σαν τον andreas2 αλλα αυτος ηταν παντα το ευκολο θηραμα, αλλα οι παλιοι χρηστες περπαταγανε πανω σε κοκκινα χαλια αντι να τους πεταμε μεσα σε ενα κελι.

 

Δεν εμαθα ποτε μου τι εγινε με τον Στελιο, μεχρι που ηταν πολυ αργα. Μου ειπε για την καινουρια του καριερα με 3 σφαιρες στην πλατη. Αυτο ηταν αρκετο για να το καταλαβω μεχρι και εγω. Ποτε μην δουλευεις με συναδελφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=Dw1qi9ofbg4

 

Πριν απο καιρο ημουν ενας απλος μπατσος και σαν ολους τους αλλους δουλευα με εναν συναδελφο. Τα πηγαιναμε μια χαρα, χαιρομασταν σαν 2 γουρουνια στην λασπη. Το insomnia ειναι εδω και αρκετο καιρο μια βρωμικη πολη. Ειμασταν και οι 2 νεοι και παρατολμοι, νομιζαμε πως εμεις θα καθαριζαμε τους δρομους.

 

Κατι αλλαξε με τον Στελιο. Δεν ξερω ακριβως τι, ποτε δεν μου ειπε. Μαλλον ηταν τα πολλα posts για το 9gag, ισως να ηταν ο πασπαρογατος και τα θεματα με ιατρικες συμβουλες. Thread, thread, thread. Ισως ηταν το οτι τον σαγηνευσε η ιδεα στο να ειναι αρεστος σε ολους. Ισως κουραστηκε απο τις γατες μου. Ισως χτυπησε το κεφαλι του και αρχισε να νομιζει πως τα trollfaces σε καθε εικονα και το 9gag watermark ηταν κατι καλο. Ποτε μου δεν θα μαθω τι εγινε.

 

Αλλα οτι και να ηταν, αρχισαμε να χανομαστε σιγα σιγα. Αρχησε να κανει παρεα με αλλους μπατσους, μπατσους που δεν ηθελαν να κανουν την πολη πιο καλη. Ναι ισως να πιανανε εναν ανοητο σαν τον andreas2 αλλα αυτος ηταν παντα το ευκολο θηραμα, αλλα οι παλιοι χρηστες περπαταγανε πανω σε κοκκινα χαλια αντι να τους πεταμε μεσα σε ενα κελι.

 

Δεν εμαθα ποτε μου τι εγινε με τον Στελιο, μεχρι που ηταν πολυ αργα. Μου ειπε για την καινουρια του καριερα με 3 σφαιρες στην πλατη. Αυτο ηταν αρκετο για να το καταλαβω μεχρι και εγω. Ποτε μην δουλευεις με συναδελφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλάκες μόλις τρύπσα και ταλλο αυτι. Δώσε πονο τουφα

Κουφός, check.

Καλοθρεμμένος, check.

 

Το μαλλί σου λείπει και μπορεί να είσαι το επόμενο της κατοικίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...