Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρήκα τι έφταιγε και δεν δούλευε το addon ορθογραφίας του firefox

τώρα ποιος με πιάνει , θα γράφω πολυ πράμα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

θέλω να ξεκινήσω πολεμικά τεχνάσματα παντώς τύπου απο καρατιές μέχρι να ρίχνω με τορπίλες ξέρεις κάνεις που πρέπει να μιλήσω? για να γίνω βετεράνος στρατιωτικός unit δεν το ψήνω γιατι δεν μου αρέσει να με λένε τι να κάνω θέλω να κάνω οτι θέλω, καμια ιδέα?

 

έχω δει κάτι Ρώσους σε βίντεο που εκπαιδεύονται λέει για ζόμπι αποκλάψη και καλά (χιουμοριζουν) και θέλω να κάνω κάτι ανάλογο ειναι πολυ bad arsh φάση.(τα γκομενακια θα στριγκλάνε να με γνωρίσουν). ;)

 

θέλω και αλεξίπτωτο να κάνω βουτιές απο την ταράτσα μου γιατι καμια φορά φυσάει αέρας και κλείνει η πόρτα και κλίνομαι απέξω. Αν και τώρα που το ξανασκέφτομαι ειναι too much γιατι θα πρέπει να το μαζευω μετά. Σκέφτομαι κάτι σε γάτζο , έχετε καμια ιδέα? θυμάμαι σε μια ταινία που ενας κινέζος πέταγε απο το χέρι του ενα κακούνι με αλυσίδα και έλεγε "get over here" λέτε να μπορώ να το κάνω με εξάσκηση ωστε να get over there? (απο ταράτσα στο μπαλκόνι)

 

ξέρει κανείς τίποτα η να πάρω μερικά τυχαία τηλέφωνα απο τον κατάλογο μήπως πέσω σε κάποιον να ξέρει? :mellow: :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση να ανακαλύπτεις ότι ο κώδικος του wifi στην καφετέρια που κάθεσαι είναι η ημερομηνία γενεθλίων σου (που προφανώς συμπίπτει με τα γενέθλια αυτού που το έστησε και έβαλε τον κωδικό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον.

Ήταν αρκετά ενδιαφέρον μπορώ να πω.

 

Καταραμένε. Καταραμένε. Πάω να δω αν έχει μερέντα.

Έτσι, με το κουτάλι.

 

Από χτες κάνω διατροφή και σε γράφω στα @@ μου... :D

Κι εγώ, αλλά μια φορά την εβδομάδα το πηδάω (όπως βλέπεις) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...