Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

ή atarax

 

υγρο...

 

 

in other news γελασα καπως

 

 

Αγαπητές/οί φοιτήτριες/τές,

 

Από το ακαδημαϊκό έτος 2012-2013, μετά από συμφωνία του Ε.Α.Π. με χρηματοπιστωτικά ιδρύματα της χώρας μας, θα έχετε τη δυνατότητα τμηματικής καταβολής της οικονομικής συμμετοχής σας με οποιαδήποτε πιστωτική κάρτα (VISA ή MASTERCARD που έχει εκδοθεί στην Ελλάδα) μέχρι και σε πέντε άτοκες δόσεις.

 

Αναλυτικές οδηγίες μπορείτε να αναζητήσετε στην ιστοσελίδα του ΕΑΠ www.eap.gr, στην πρώτη σελίδα:

 

«ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΕΣ - ΔΗΛΩΣΗ ΝΕΩΝ Θ.Ε. ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2012 – 2013

ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ»

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πόσο ανόητοι είναι αυτοί που σκέφτηκαν να προωθήσουν τις υποψηφιότητές τους μέσω ηχογραφημένων μηνυμάτων;

 

Δηλαδή, χωρίς καν να εξετάζω τις πιθανότητες να πειστεί κάποιος να ψηφίσει έναν υποψήφιο επειδή χτύπησε το τηλέφωνο και μια φωνή βγαλμένη από τα ροζ τηλέφωνα αρχίζει να διαβάζει ένα κατεβατό, πρέπει να είναι ο διαφημιστής (αλλά και ο ίδιος ο υποψήφιος) μνημειωδώς βλαξ για να βάζει πρώτο-πρώτο το όνομα του υποψηφίου.

 

Στο χρόνο που χρειάστηκα για να σηκώσω το ακουστικό, να το φέρω στο αυτί μου και να πω "παρακαλώ;", η λάγνα φωνή μου είχε χαρίσει ήδη το ονοματάκι του υποψηφίου και, φυσικά, εγώ δεν το άκουσα.

 

Ούτε τα στοιχειώδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο ανόητοι είναι αυτοί που σκέφτηκαν να προωθήσουν τις υποψηφιότητές τους μέσω ηχογραφημένων μηνυμάτων;

 

Δηλαδή, χωρίς καν να εξετάζω τις πιθανότητες να πειστεί κάποιος να ψηφίσει έναν υποψήφιο επειδή χτύπησε το τηλέφωνο και μια φωνή βγαλμένη από τα ροζ τηλέφωνα αρχίζει να διαβάζει ένα κατεβατό, πρέπει να είναι ο διαφημιστής (αλλά και ο ίδιος ο υποψήφιος) μνημειωδώς βλαξ για να βάζει πρώτο-πρώτο το όνομα του υποψηφίου.

 

Στο χρόνο που χρειάστηκα για να σηκώσω το ακουστικό, να το φέρω στο αυτί μου και να πω "παρακαλώ;", η λάγνα φωνή μου είχε χαρίσει ήδη το ονοματάκι του υποψηφίου και, φυσικά, εγώ δεν το άκουσα.

 

Ούτε τα στοιχειώδη.

 

Πάντα αισθάνομαι λίγο χαζος όταν το μήνυμα λεει καλημερα και λέω κι εγω καλημέρα στο μήνυμα. Νομίζω ότι είναι κάποιοι στην άλλη γραμή και ψοφάν απο τα γέλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα αισθάνομαι λίγο χαζος όταν το μήνυμα λεει καλημερα και λέω κι εγω καλημέρα στο μήνυμα. Νομίζω ότι είναι κάποιοι στην άλλη γραμή και ψοφάν απο απο τα γέλια.

 

Σελλερα. Σήμερα θα ταμπουρωθώ στο σπίτι μου και θα περάσω την ώρα μου ζηλεύοντας που πίνετε καφέ με λούσι.

 

Αλλα να ξες, εγκρίθηκαν οι άδειες μου. Αυτό να ξες. Μόνο αυτό σε λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είναι περιπτώσεις που η φωνή μπορεί να σε ξεγελάσει, αλλά εδώ μιλάμε για την Πόλα Που τα Κάνει Όλα, τέτοιο επίπεδο.

 

"...είναι πολτικόοος μηχχχχχανικόοοος..." (εκεί κατέβασα το ακουστικό, τρία χαμένα δευτερόλεπτα ζωής ήταν ήδη πολλά).

 

Τι να πω, να χαίρεται ο διαφημιστής τα λεφτά που τσέπωσε, αριστούργημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σελλερα. Σήμερα θα ταμπουρωθώ στο σπίτι μου και θα περάσω την ώρα μου ζηλεύοντας που πίνετε καφέ με λούσι.

 

Αλλα να ξες, εγκρίθηκαν οι άδειες μου. Αυτό να ξες. Μόνο αυτό σε λέω.

 

Να, να, να, να, να, να.

 

Έλα μην στεναχωριεσαι. Και στο σπιτι δεν ειναι άσχημα. Με τις γατούλες. Σιγά.

 

 

(αγνόησε το συνεφφάκι με τα λόγια)

 

funny-pictures-many-cats-are-on-bed.jpg

 

 

Έλα πλάκα κάνω. Πάρε εσυ τις άδειες και θα τις κάνουμε εμείς γεμάτες... ... ... ...

 

 

Eroded-Iceberg-in-the-Lemaire-Channel-antartica-23340741-1600-1200.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα πλάκα κάνω. Πάρε εσυ τις άδειες και θα τις κάνουμε εμείς γεμάτες... ... ... ...

 

 

Eroded-Iceberg-in-the-Lemaire-Channel-antartica-23340741-1600-1200.jpg

 

 

Τον Μακακα, παραλίγο να πνιγω με τον καφε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να, να, να, να, να, να.

 

Έλα μην στεναχωριεσαι. Και στο σπιτι δεν ειναι άσχημα. Με τις γατούλες. Σιγά.

 

 

(αγνόησε το συνεφφάκι με τα λόγια)

 

funny-pictures-many-cats-are-on-bed.jpg

 

 

Έλα πλάκα κάνω. Πάρε εσυ τις άδειες και θα τις κάνουμε εμείς γεμάτες... ... ... ...

 

 

Eroded-Iceberg-in-the-Lemaire-Channel-antartica-23340741-1600-1200.jpg

 

 

Την άλλη Παρασκευή. Και 10 μέρες τον Ιούλιο. Αυτό σε λέω μόνο. ΤΕΛΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παραλλαγή του Murphy που λέγεται 50-50-90 την ξέρετε*.

 

Εεε σήμερα στρίβουμε 2ευρω για το ποιος θα πεταχτεί στο περίπτερο και έπεσε το κέρμα στον υπόνομο. :shock:

 

disgusted-mother-of-god.png?1321272571

 

 

 

 

 

 

 

*αν υπάρχει 50% πιθανότητα να κάνεις κάτι σωστά και 50% να το κάνεις λάθος, 90% θα γίνει μαλακία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω σημερα να κοιταξω για ενα μηχανακι και ο πωλητης ηταν da beast

για να καταλαβεται την διαφορα εγω ειχα τις διαστασεις του witcher και ο αλλος ειχε τις διαστασεις και το υψος του assasin...

οπως καταλαβαινεται ειμαι σε δυσκολη θεση οσον αφορα το παζαρεμα...

 

in other news

μπηκε το καλοκαιρι με τις φωκιες που φορανε κοντα σορτσακια [στο μετρο]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η υπερβολική ενασχόληση με την "επικαιρότητα" βλάπτει σοβαρά τα νευρικά σας κύτταρα. Απο την άλλη, δεν διατρέχετε ιδιαίτερο κίνδυνο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...