Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω πεηπαλ. παντελγουλφ παπακι τζημεηλ τελεια κομ.

 

οσοι πιστοί καταθέστε τον οβολό σας υπέρ της αποπεράτωσης του ναού του Ιπτάμενου Μακαρονοτέρατος

 

και είθε η μακαρονότητά Του να σας συντροφέυει. Ράμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

  • Moderators

Τωρα το 'μαθα.

 

http://www.amazon.co.uk/Veho-VCC-A007-PBP-5000mAH-Portable-Battery/dp/B003F5WEMO To εχει δοκιμάσει κανείς; Ξερετε κατι παρόμοιο (να φορτιζει κανα 2 κινητα) φθηνοτερο;

Eγω εχω αυτο http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005VBNXNY/ref=oh_details_o00_s00_i01

Οκ, ιδιαιτερα φθηνοτερο δεν το λες, αλλα ειναι πολυ μαζεμενο σε μεγεθος και ειναι απειρως πρακτικο. Πραγματικα ομως. Δε σε ενδιαφερει το που βρισκεσαι, μπορεις παντα να φορτισεις το κινητο σου. Αρκει να μην ξεχασεις να το φορτισεις μετα βεβαια.

Ερχεται και με πολλους ανταπτορες για ολες τις συσκευες. Ειναι επισης πολυ βολικο αν αλλαζεις συχνα κινητα και δεν θες να τα σκας σε εξτρα μπαταριες καθε φορα.

 

Btw το εσωσα το κινητο, οι σημειωσεις χαθηκαν ομως :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω αυτο http://www.amazon.co...ils_o00_s00_i01

Οκ, ιδιαιτερα φθηνοτερο δεν το λες, αλλα ειναι πολυ μαζεμενο σε μεγεθος και ειναι απειρως πρακτικο. Πραγματικα ομως. Δε σε ενδιαφερει το που βρισκεσαι, μπορεις παντα να φορτισεις το κινητο σου. Αρκει να μην ξεχασεις να το φορτισεις μετα βεβαια.

Ερχεται και με πολλους ανταπτορες για ολες τις συσκευες. Ειναι επισης πολυ βολικο αν αλλαζεις συχνα κινητα και δεν θες να τα σκας σε εξτρα μπαταριες καθε φορα.

 

Btw το εσωσα το κινητο, οι σημειωσεις χαθηκαν ομως :-(

 

Πήγαινε γρήγορα στο φόρουμ σου. ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΙΧ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

evernote... χαμένε...

Εχω την παπαρια το Springpad που υποτιθεται πως ειναι σουπερ wow κλπ και τη μια φορα που πηγα να επεξεργαστω κειμενο που ειχα φτιαξει απο αλλη συσκευη, τι εκανε; Μου αλλαξε ΟΛΟΥΣ τους ελληνικους χαρακτηρες σε ιερογλυφικα. Και παλι εβριζα. Ελπιζω το Evernote να μην παιρνει πρωτοβουλιες μονο του γιατι σουταρω το android ε.

 

Πήγαινε γρήγορα στο φόρουμ σου. ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΙΧ!

Χαχαχα αν δεν ηξερα τη φωνη σου απο το ΟΟΤ θα μπορουσε να ηταν απειλητικο αυτο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την παπαρια το Springpad που υποτιθεται πως ειναι σουπερ wow κλπ και τη μια φορα που πηγα να επεξεργαστω κειμενο που ειχα φτιαξει απο αλλη συσκευη, τι εκανε; Μου αλλαξε ΟΛΟΥΣ τους ελληνικους χαρακτηρες σε ιερογλυφικα. Και παλι εβριζα. Ελπιζω το Evernote να μην παιρνει πρωτοβουλιες μονο του γιατι σουταρω το android ε.

 

 

Χαχαχα αν δεν ηξερα τη φωνη σου απο το ΟΟΤ θα μπορουσε να ηταν απειλητικο αυτο :lol:

 

Εννοείς ότι η φωνή μου είναι αστεία; Ε; ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα στη φωτό είναι λίγο τρομακτικά =ρ

 

Είμαι σίγουρη ότι από κοντά θα έχουν τη χάρη τους.

 

βασικά είναι όλο κόκκινα και χαίρομαι. Χρόνια είχαν οι γάτες μας να κάνουν κόκκινα γατάκια

20120428_151803-1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εννοείς ότι η φωνή μου είναι αστεία; Ε; ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ;

Aστεια...

Ας πουμε απλως πως απεχει απο το να ειναι απειλητικη. Ειναι το μεταλλο στο ηχοχρωμα, ξερεις τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω αυτο http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005VBNXNY/ref=oh_details_o00_s00_i01

Οκ, ιδιαιτερα φθηνοτερο δεν το λες, αλλα ειναι πολυ μαζεμενο σε μεγεθος και ειναι απειρως πρακτικο. Πραγματικα ομως. Δε σε ενδιαφερει το που βρισκεσαι, μπορεις παντα να φορτισεις το κινητο σου. Αρκει να μην ξεχασεις να το φορτισεις μετα βεβαια.

Ερχεται και με πολλους ανταπτορες για ολες τις συσκευες. Ειναι επισης πολυ βολικο αν αλλαζεις συχνα κινητα και δεν θες να τα σκας σε εξτρα μπαταριες καθε φορα.

 

Btw το εσωσα το κινητο, οι σημειωσεις χαθηκαν ομως :-(

 

Tο θελω για κανα καμπινγκ ή για βουνο γιατι συνηθως μενω απο κινητο και ψιλοχρειαζεται.. Ποσες φορτίσεις περιπου κανει σε εκαν κινητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...