Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ρε σεις οι τεχνολογικοί μιας και σας βρίσκω μαζεμένους, ξέρετε καμιά καλή περίπτωση για online backup ;

 

Είχα ακούσει για το mail αλλά στο yahoo πχ δεν βλέπω να γίνεται γιατί επισυνάπτονται μόνο αρχεία και όχι φάκελοι ολόκληροι. Κάτι μούπαν για dropbox αλλά αυτό λέει κατεβάζεις κουτί για να το έχεις στο κινητό, στον υπολογιστή κτλ. Εγώ θέλω εξολοκλήρου online.

 

Κανα - δυο giga θέλω όχι πολύ, καμιά ιδέα;

 

Και αλλού δεν σου έχω απαντήσει εσένα για αυτό το θέμα;

 

dropbox με αρχικά 2gb και το ανεβάζεις με διάφορους τρόπους, google drive με 5gb εξαρχής, skydrive με 25gb αλλά για τον μπέουγουλφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το 'μαθα.

 

http://www.amazon.co.uk/Veho-VCC-A007-PBP-5000mAH-Portable-Battery/dp/B003F5WEMO To εχει δοκιμάσει κανείς; Ξερετε κατι παρόμοιο (να φορτιζει κανα 2 κινητα) φθηνοτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αλλού δεν σου έχω απαντήσει εσένα για αυτό το θέμα;

"Ω ρε πούστη μούχε απαντήσει και δεν δούλεψε η συνδρομή και δεν το είδα, ας το τσεκάρω τώρα να δω, oh wait... κανείς δεν έχει απαντήσει, λάθος θα έκανε ο alexz.

 

 

wait a min,images?q=tbn:ANd9GcToUDmiVPuUdNocHBbSK2DSuF0giSp2-D3W-Ka7a971n--E-HJbNq2HGQoh shi..

 

Για να το θυμόταν σημαίνει ότι είχε δει την ερώτηση αλλά δεν απήντησε."

 

BUSTED κύριε μοδ!

 

 

θα τα κοιτάξω αυτά που λες και ελπίζω να γίνει η δουλειά ty κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ω ρε πούστη μούχε απαντήσει και δεν δούλεψε η συνδρομή και δεν το είδα, ας το τσεκάρω τώρα να δω, oh wait... κανείς δεν έχει απαντήσει, λάθος θα έκανε ο alexz.

 

 

wait a min,images?q=tbn:ANd9GcToUDmiVPuUdNocHBbSK2DSuF0giSp2-D3W-Ka7a971n--E-HJbNq2HGQoh shi..

 

Για να το θυμόταν σημαίνει ότι είχε δει την ερώτηση αλλά δεν απήντησε."

 

BUSTED κύριε μοδ!

 

θα τα κοιτάξω αυτά που λες και ελπίζω να γίνει η δουλειά ty κτλ

 

Mea culpa τοτες... είχα σκοπό να σου απαντήσω αλλά κάτι θα μου έτυχε, σίγουρα δεν φταίω εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το δικο μου στα μπετα ειναι.

 

αν εχεις κανα 70ρι χιλιαρικα να το τελειωσω σου δινω το κοντοσουβλι και το μισο κοκορετσι.

 

 

Sounds Legit.

 

Αν ειχα 70.000 θα ειχα παντρευτει και θα εμενα στο χομπιτόσπιτο μου. Μπορω να κανω λαικ αν θελεις στο γκρουπακι "βοηθείστε τον Παντελυκο να βάλει ενα κεραμίδι κάτω από το κεφάλι του"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...