Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

ΜΑ ΤΟ ΔΙΑ. ΝΕΟ ΣΤΡΩΜΑ. προβλέπεται ουμπερ υπνος το βραδυ.

 

Και εκει στην αλλαγη εβγαλα το πριζακι του ρουτερ καταλαθος και εφαγα 5 λεπτα να ψαχνω τι εχει το ρημαδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η στιγμή που ενώνεις όοοοοοοολα τα κομμάτια ενός εντελώς διαλυμένου laptop και δουλεύει σωστά και μονολογείς "σώπα ρε πούστη; δούλεψε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η στιγμή που ενώνεις όοοοοοοολα τα κομμάτια ενός εντελώς διαλυμένου laptop και δουλεύει σωστά και μονολογείς "σώπα ρε πούστη; δούλεψε"

 

true. Ειδικά αν είναι HP.

μπες να ακούσεις τώρα κανα σωστό τραγούδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στον αντιποδα αυτου που λεει ο alexzzz

Η στιγμη που φλασαρεις το κινητο σου σε μια στανταρ διαδικασια και περιμενεις χαρουμενος να ανοιξει και αυτο κολλαει σε bootloop και μονολογεις "γαμω το φελεκι μου τι τα θελα τα φλασαρισματα βραδιατικα!" :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον αντιποδα αυτου που λεει ο alexzzz

Η στιγμη που φλασαρεις το κινητο σου σε μια στανταρ διαδικασια και περιμενεις χαρουμενος να ανοιξει και αυτο κολλαει σε bootloop και μονολογεις "γαμω το φελεκι μου τι τα θελα τα φλασαρισματα βραδιατικα!" :mad:

 

ιν γιο φεϊς... για αυτό odin και original gs2 gingerbread rom είναι μόνιμα στην επιφάνεια εργασίας :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γαμωτο ε, παντα κραταω nandroid πριν φλασαρω, αλλα σκεφτηκα πως ημουν πολυ pro αφου εχω λιωσει στα φλασαρισματα για να παει κατι σταβα. Και φυσικα πηγε! Και παιζει να εχω χασει κατι σημειωσεις που ηθελα.

Αμα ξαναφλασαρω να με χεσετε. Πα να δω μπας και το σωσω :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 κιλά κοκορέτσι και 5 κιλά κοντοσούβλι αυτή τη στιγμή στο μπαλκόνι μου για να ψηθούν αυριο πρωί.

 

ΙΝ ΓΙΟΡ ΦΕΗΣ.

 

η μέρα πάει από το καλό στο καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις οι τεχνολογικοί μιας και σας βρίσκω μαζεμένους, ξέρετε καμιά καλή περίπτωση για online backup ;

 

Είχα ακούσει για το mail αλλά στο yahoo πχ δεν βλέπω να γίνεται γιατί επισυνάπτονται μόνο αρχεία και όχι φάκελοι ολόκληροι. Κάτι μούπαν για dropbox αλλά αυτό λέει κατεβάζεις κουτί για να το έχεις στο κινητό, στον υπολογιστή κτλ. Εγώ θέλω εξολοκλήρου online.

 

Κανα - δυο giga θέλω όχι πολύ, καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 κιλά κοκορέτσι και 5 κιλά κοντοσούβλι αυτή τη στιγμή στο μπαλκόνι μου για να ψηθούν αυριο πρωί.

 

ΙΝ ΓΙΟΡ ΦΕΗΣ.

 

η μέρα πάει από το καλό στο καλύτερο.

 

 

μπιφτέκια, σουβλάκια, πανσέτες, λουκάνικα, μπριζολίδια έσω έτοιμα για το αυριανό τσιμπούσι. I love πρωτομαγιά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...