Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Συμβουλή προς yin: ποτέ δεν πάμε σε συνέδριο στη χώρα που κατοικούμε. Βρες ένα αντίστοιχο στο Τόκυο, στη Μόσχα, στο Ριο, στη Βαρκελώνη βρε αδερφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εννοώ, μήπως αρχίσουν να σου έρχονται τίποτε spam, είχα δώσει email σε ένα πολύ φιλότιμο indie, τους χάκαραν κάποια στιγμή και από τότε εμφανίζονται κάτι ασιατικές βλακείες στο inbox.

 

Στη Μόσχα, αδελφές μου, στη Μόσχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γινετε να βρω το γενεολογικό δέντρο του μωησή ? υπάρχει στις γραφές ?

ημουν στην τουαλέτα και όπως κάτραγα χώρισα τον πίδακα στα δύο χωρις να το θέλω και έφιγα τρέχοντας και έκανα το σπίτι χάλια τώρα ηρέμισα και το σκέφτηκα και ίσως ειμαι ενας επιγονος μωηση για την αποκλαψη του 2012 !

 

δεν ειμαι σιγουρος υπόθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλή προς yin: ποτέ δεν πάμε σε συνέδριο στη χώρα που κατοικούμε. Βρες ένα αντίστοιχο στο Τόκυο, στη Μόσχα, στο Ριο, στη Βαρκελώνη βρε αδερφή.

 

Ε, σε αλλη χώρα παει, που το πρόβλημα; θα τα κλείσουμε όμως τα σύνορα και θα δείτε εσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλή προς yin: ποτέ δεν πάμε σε συνέδριο στη χώρα που κατοικούμε. Βρες ένα αντίστοιχο στο Τόκυο, στη Μόσχα, στο Ριο, στη Βαρκελώνη βρε αδερφή.

 

Είναι παγκόσμιο και φέτος γίνεται στη Θεσσαλονική. Μεταξύ άλλων θα μιλήσει κι ένας καταπληκτικός καθηγητής που είχα στην Αμερική. Δεν είναι μόνο για το βιογραφικό μου η φάση. Με ενδιαφέρει.

 

Σημείωση: έχω μια λίστα σεμιναρίων που δεν χωράει στο βιογραφικό μου. Είναι ΟΛΑ σε ξένες χώρες. Ένα στην Ελλάδα δε νομίζω να κάνει ζημιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γινετε να βρω το γενεολογικό δέντρο του μωησή ? υπάρχει στις γραφές ?

ημουν στην τουαλέτα και όπως κάτραγα χώρισα τον πίδακα στα δύο χωρις να το θέλω και έφιγα τρέχοντας και έκανα το σπίτι χάλια τώρα ηρέμισα και το σκέφτηκα και ίσως ειμαι ενας επιγονος μωηση για την αποκλαψη του 2012 !

 

δεν ειμαι σιγουρος υπόθετο.

Τράβα στο γιατρό αμέσως,ΈΧΕΙς ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΠΟΣΘΗ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pr φέρνει χρήμα και η επιστήμη είναι ακριβό χόμπι.

 

Αλλά και πάλι τα συνέδρια είναι καλή αφορμή για διακοπές. Να σας πει ο λεφτερμανν πόσο ενδιαφέρουσα του φάνηκε η ωκεανογραφία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε;

 

Α!

 

 

... Είσαι από αυτούς που πάτε στα συνέδρια για το περιεχόμενο τους!

 

Θα μάθεις, που θα πάει.

 

Έλα νταξ. Πατρονάρισμα στα στρουμφάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...