Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαββάτο, γαμώ του Πλατινί την μάνα και τον Πλατινί τον ίδιο. Τι σαββάτο γαμώ. Παλιά ήταν μια χαρά ωραία Τετάρτη οι τελικοί.

 

true... και η απονομή που γινόταν κάτω ήταν πιο ωραία. Στον τελικό στην Μαδρίτη που είχα πάει έγινε στην απέναντι εξέδρα... τον μαλάκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

μλκ Σελλερς ΚΟΙΤΑΑΑ

562238_10150771937553139_764288138_9669539_1809886142_n.jpg

Το έκανες "like" να ουμ και το βγαλε στο νιουζ φηντ. Με πιανς;

ααααΑΑΑΑΑΑΑαααααα... ε πες το ρε και αρχίσανε να πονάνε τα μυαλά μου.

Ρε άμπαλοι όταν έβαζε την εικόνα εδώ και κάτι μέρες ο ατήλιος που ήσασταν;;;

 

Σαββάτο, γαμώ του Πλατινί την μάνα και τον Πλατινί τον ίδιο. Τι σαββάτο γαμώ. Παλιά ήταν μια χαρά ωραία Τετάρτη οι τελικοί.

 

true. Δεν ξέρω γιατί, αλλά με άρεσε περισσότερο Τετάρτη. Μάλλον ήταν η φάση, Τετάρτη-Γιορτή, ενώ Σάββατο πάντα είναι γιορτή.

 

Επίσης αν ήταν Τετάρτη, θα έπαιζε πάλι στα γενέθλιά μου όπως το 2007. Τότε, την περίοδο που έδινα παννελαδικές και ο τελικός γινόταν στην Αθήνα και εγώ έπινα μπύρες με την παρέα βλέποντας να το χάνει η Liverpool :-(, ενώ την επόμενη το πρωί δίναμε Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

true... και η απονομή που γινόταν κάτω ήταν πιο ωραία. Στον τελικό στην Μαδρίτη που είχα πάει έγινε στην απέναντι εξέδρα... τον μαλάκα

ντάξει το δαμε,σε 5 θέματα μας έχεις γράψει ότι πήγες στον τελικό στη Μαδρίτη,μου θυμίζεις τότε που χα πάει Κόμο με τις δίδυμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Be a vegan they said the full episode:

 

 

 

 

 

Αυριο θα εχει και της κροατιας. Εχω μεινει μαλακας με αυτα που βλεπω για μια χωρα που εχει 20κατι χρονια εκτος κομουνισμου και η συγκριση μονο με θλιβει.

lefter για σενα το preview:

http://www.youtube.com/watch?v=2e8FJvTThZ0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...