Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Τώρα που πες για ηλικία, με βρήκε ένα κοριτσάκι στο fb απο τότε πουμουνα προπτυχιακός. Έχει γίνει μία παντζούρο, γριά, κυράτσα με ρυτίδες. Τη διέγραψα.

Έτσι. Συνοπτικές διαδικασίες..

 

Ναι, και εγώ έχω έναν φίλο, που έχει έναν ξάδερφο... μπλα μπλα μπλα

 

Δεν ήταν δικαιολογία. Δήλωση ήταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξες ότι αν δεν έλεγα για ηλικία θα μίλαγα για κιλά, κι εμείς, το 50%, είμαστε βαρυκόκκαλοι... :·ρ

 

 

Ούννοι ένα πράμα.

 

Αλλά ναι. Να μιλάς για τον εαυτό σου ρε παππού. Ακούς εκεί "εμείς".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστριψε το μουστάκι. Οι συγχορδίες δυνάμωναν καθώς η είσοδος του κουτουκιού διαγράφονταν όλο και πιο ξεκαθαρά, στο θολό καλοκαιρινό σούρουπο. Ανοίγοντας την πόρτα, ο γνώριμος καημός στο πρόσωπο του Μιστόκλα τον καλωσόρισε στον μη-τόπο και μη-χρόνο που είχαν διαλέξει να ακουμπούν τις χαμένες ανεμώνες των ονείρων τους.

 

-Καλώς τον Σταύρακα!

-Γεια σου και σε Εμπεδοκλή! Να ζήσεις χίλια χρόνια!

-Σε ζήτηξε ένας αψηλός, Lucifer τον ελέγαν...

 

Πάγωσε ο Σταύρακας κ' όψη του πήρε μιαν υφή μαρμάρου. Το μπουζουκάκι εσώπασε. Τα γυαλιά των ποτηριών κρατούσαν την ανάσα τους. Με αργό περπάτημα ζάρωσε στη γωνιά του, μα άξαφνα βγάζει μια φωνή στους βλάμηδες με τ' όργανα:

 

ΠΑΜΕ ΜΩΡΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΟΥΝ! ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΤΕΡΤΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ...

 

Young man, there's no need to feel down.

I said, young man, pick yourself off the ground.

.

.

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ωραία ήταν στο πάρκο σήμερα.

Είδα 2 πανέμορφα λευκά πίτμπουλ να χαμουρεύονται, μια κοπέλα να πατάει σκατά αλόγου, ενα αγοράκι να τρώει σαβούρα την στιγμή που το κοίταξα και ένα κανίς να τρίβεται ξαφνικά στο πόδι μου.

 

Ω! Λατρεύω την άνοιξη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ωραία ήταν στο πάρκο σήμερα.

Είδα 2 πανέμορφα λευκά πίτμπουλ να χαμουρεύονται, μια κοπέλα να πατάει σκατά αλόγου, ενα αγοράκι να τρώει σαβούρα την στιγμή που το κοίταξα και ένα κανίς να τρίβεται ξαφνικά στο πόδι μου.

 

Ω! Λατρεύω την άνοιξη!

 

 

Γαμιόντας σε πήγαινε το κανίς;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το pc μου βγάζει minimum προς recommended για το diablo 3 και της αδερφής μου recommended τέρμα!

μου φαίνεται θα πάρω κατσαβίδια και θα αρχήσω τις μεταμοσχέυσεις τώρα που λειπει :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...