Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι γιατί το περιμένεις. Αντιμετώπισε την ζωή σου καλύτερα.

 

Σε διαβεβαιώ ότι το συγκεκριμένο μου ήρθε ουρανοκατέβατο.

 

Αλλά κοίτα να δεις τώρα πώς πάνε τα πράματα στην ενήλικη ζωή εν καιρώ κρίσης. Μπορώ να αντιμετωπίσω τη ζωή μου καλύτερα, αλλά η μείωση μισθού πχ έρχεται με απόλυτη βεβαιότητα =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Αχ τί ωραία μέρα!

Μην κάθεστε μέσα! Ελάτε πάρκο Αντώνη Τρίτση να τρέξουμε όλοι παρέα και να ρίξουμε μικρά παιδάκια στις πάπιες για φαΐ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ηθικό δίδαγμα της συζήτησης: Για να γαμήσεις, πρέπει να κουρευτείς.

 

Δυσκολα! Δεν ειναι για τα δόντια μου, μεχρι καφε το βλέπω :P

 

Αχ τί ωραία μέρα!

Μην κάθεστε μέσα! Ελάτε πάρκο Αντώνη Τρίτση να τρέξουμε όλοι παρέα και να ρίξουμε μικρά παιδάκια στις πάπιες για φαΐ!

 

Eλα εσυ στο Σειχ-Σου, Έλα να δεις το Δρακο. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τη γνώρισα στο μπαρ. Ήταν μελαγχολική. Πατέρας αλκοολικός. Με την πρώτη κραυγή του πετεινού εξαφανίστηκε, δεν έμαθα ποτέ το όνομά της. Την θυμήθηκα το Πάσχα, που υποτροπίασε ο έρπης.

Είσαι περήφανος για την υπογραφή σου;

 

Σε διαβεβαιώ ότι το συγκεκριμένο μου ήρθε ουρανοκατέβατο.

 

Αλλά κοίτα να δεις τώρα πώς πάνε τα πράματα στην ενήλικη ζωή εν καιρώ κρίσης. Μπορώ να αντιμετωπίσω τη ζωή μου καλύτερα, αλλά η μείωση μισθού πχ έρχεται με απόλυτη βεβαιότητα =ρ

Με άφησες άφωνο. Δεν μπορώ να αντικρούσω τα λεγόμενά σου.

 

Αχ τί ωραία μέρα!

Μην κάθεστε μέσα! Ελάτε πάρκο Αντώνη Τρίτση να τρέξουμε όλοι παρέα και να ρίξουμε μικρά παιδάκια στις πάπιες για φαΐ!

Ρε και έψαχνα αφορμή να πάω για τρέξιμο. Μήπως να το 'ψηνες για Αιγάλεω;

 

Δυσκολα! Δεν ειναι για τα δόντια μου, μεχρι καφε το βλέπω :P

Εδώ κουρεύτηκες, εκεί θα κολλήσεις;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συνάντησα στο πάρκο Αντώνη Τρίτση. Τάιζε τις πάπιες με ψωμί, πατατάκια και ντομάτες από το σουβλάκι της. Μου χαμογέλασε και κάτι έσπασε μέσα μου. Έπιασα τον 7χρονο γιο μου από το χέρι, του ψιθύρισα "μαλακισμένο, μου κατέστρεψες το μέλλον μου" και πετώντας τον στη λιμνούλα, μια σταγόνα νερού έπεσε στα σαρκώδη της χείλη, απ' τα φτερά μιας τρομαγμένης πάπιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τί ωραία μέρα!

Μην κάθεστε μέσα! Ελάτε πάρκο Αντώνη Τρίτση να τρέξουμε όλοι παρέα και να ρίξουμε μικρά παιδάκια στις πάπιες για φαΐ!

 

τι κάνεις? ειμαι ο nicoc , θέλεις να γίνουμε φίλοι ? (εκτός αν εισαι σερνικός τότε άκυρος)

 

Την συνάντησα στο πάρκο Αντώνη Τρίτση. Τάιζε τις πάπιες με ψωμί, πατατάκια και ντομάτες από το σουβλάκι της. Μου χαμογέλασε και κάτι έσπασε μέσα μου. Έπιασα τον 7χρονο γιο μου από το χέρι, του ψιθύρισα "μαλακισμένο, μου κατέστρεψες το μέλλον μου" και πετώντας τον στη λιμνούλα, μια σταγόνα νερού έπεσε στα σαρκώδη της χείλη, απ' τα φτερά μιας τρομαγμένης πάπιας.

 

αυτη η ιστορία θα μπορούσε να γίνει σίριαλ απο αυτά τα δραματικά που δακρύζεις αλλα νομίζω πως ειναι θρίλερ το τέλος :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τί ωραία μέρα!

Μην κάθεστε μέσα! Ελάτε πάρκο Αντώνη Τρίτση να τρέξουμε όλοι παρέα και να ρίξουμε μικρά παιδάκια στις πάπιες για φαΐ!

 

Ωπ Ιλιον power κ ετσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους προλαβαίνω, ο ένας μοντ με έκανε αλήτη σε καταγώγι και ο άλλος μου βρήκε και γκόμενα στο ίδιο μέρος. Ποια είναι η κόπτρα και ποια η ραφτρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συνάντησα στο πάρκο Αντώνη Τρίτση. Τάιζε τις πάπιες με ψωμί, πατατάκια και ντομάτες από το σουβλάκι της. Μου χαμογέλασε και κάτι έσπασε μέσα μου. Έπιασα τον 7χρονο γιο μου από το χέρι, του ψιθύρισα "μαλακισμένο, μου κατέστρεψες το μέλλον μου" και πετώντας τον στη λιμνούλα, μια σταγόνα νερού έπεσε στα σαρκώδη της χείλη, απ' τα φτερά μιας τρομαγμένης πάπιας.

 

Δεν βάζεις μυαλό έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις τώρα πρόσεξα οτι δεν μεγαλώνουν τα νύχια των ποδιών μου :shock:

έχω να τα κουρέψω εδω και μηνα + και ακόμα ειναι οπως ειναι μετά απο την περιποίηση

λέτε να έπαθα τίποτα και να σκάλωσε το σώμα μου και να μην προχωρεί ? :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wub: lucifer ταλεντάρα ποιητή.

 

Nick όπως τα λες! \m/

 

Άντε, ξεσηκωθείτε! Γαμάει το πάρκο. Θα είμαι αυτή με τα ακουστικά στ'αυτιά, το περίεργο βλέμμα και την τσαντούλα με κονκάρδα Shadow Gallery :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wub: lucifer ταλεντάρα ποιητή.

 

Nick όπως τα λες! \m/

 

Άντε, ξεσηκωθείτε! Γαμάει το πάρκο. Θα είμαι αυτή με τα ακουστικά στ'αυτιά, το περίεργο βλέμμα και την τσαντούλα με κονκάρδα Shadow Gallery :P

 

Να σου πω. Αν έρθω κι εγώ θα μου δώσεις κι εμένα λίγη από την πρέζα σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wub: lucifer ταλεντάρα ποιητή.

 

Nick όπως τα λες! \m/

 

Άντε, ξεσηκωθείτε! Γαμάει το πάρκο. Θα είμαι αυτή με τα ακουστικά στ'αυτιά, το περίεργο βλέμμα και την τσαντούλα με κονκάρδα Shadow Gallery :P

 

Παπάργια. Όλο λόγια είστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάστηκε να μου πει πολλά. Αρκούσε που έβρεχε. Κόλλησε πάνω μου κάτω απ' την ομπρέλα, η μορφή της παλλόμενη κάτω από το κυπαρισσί της παλτό. Άνοιξε το στόμα της και η ανάσα της βγήκε θαμπή στον κόσμο. "Έλα γαμήσου, βρέχει και βιάζομαι" ήταν όλα όσα κατάφερα να της πω πριν τη χάσω για πάντα στην ωκεάνια απεραντοσύνη των στιγμών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...