Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ο καιρόc γαρ εγγύc.

 

Και δεν τρολάρω, υπομονή κάνω.

 

να σου κάνω friend request ? εεεεεεεεεεεε? :mellow:

----------------------------------------------------------------------------

βαριέμαι και δεν έχω και λεφτά να πάω βόλτα :huh:

καμιά ιδέα? δεν έχω και να παίξω τίποτα , βαριεμε βαριεμε βαριεμε λεω <_< |

----------------------------------------------------------------------------

τώρα που το ξανασκέφτομαι ίσως κανω format στο pc μου γιατι κολλάει :shock: :shock: :shock:

 

Ινσομνιακ! Κουρευτηκα :(

 

ΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ !

 

195_shampain_1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας το λέω δω και βδομάδες πως ο σνοουμπ κάτι έχει πάθει, στο χωριό μου το λένε βελτίωση, αλλά δε με ακούτε.

 

Αυτά τα αρχαία του με φοβίζουν, με 7 στους 100 να δηλώνουν πως ψηφίζουν χα. Ελπίζω να μη μας πασάρει κανένα σταυρωμένο ψηφοδέλτιο, τυχαία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπονοεις κατι αρνητικο για καποιο πολιτικο κομμα? Νομιζω αυτο ειναι εναντια στον προγονικο νομο του φορουμ ετσι?

 

Εκτος οταν λες 'ψηφιζουν χα' εννοεις παιρνουν ενα ψηφοδελτιο και γραφουν "Χα!" πανω και το ριχνουν ακυρο. Αν εινια ετσι τοτε συγγνωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρισξξξ! Ελπίζω στα σημεία που κουρεψε και ο ιασονας, αλλιώς έκανες μαλακία, όχι σαν του ιάσονα.

 

Πες μας τώρα τι κατάλαβες που κουρευτηκες; Ε πες μας!!!! Το μόνο που αποκόμισες είναι η εμπειρία να ξες τι πρέπει να συμβουλέψεις κάποιο μακρυμάλλικο μέλος του ινσόμνια σε 10 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο :( Απο την αλλη η κομμώτρια ειναι φωτιά, κοντουλα, πρωην ΤΕΦΑΑ :-D Κανα 2 κουρέματα ακομη και ενα καφεδάκι θα το πιουμε, που θα παει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλά, άμα ακούσετε για κανένα πατριώτη από το Νιού Ορλίνς που βρέθηκε να τριγυρίζει ζαβλακωμένος στα καταγώγεια της Πειραϊκής και να μουρμουρίζει με στόμα σαλιωμένο, σαν άλλος EAP, "να δεις τι ψήφισα, να δεις τι ψήφισα", μην απορήσετε.

 

Μουχαχά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη δικιά μου τη λέγανε σοφία. Μαμά, αυστριακή. Στο πρώτο κόψιμο της ψαλίδας, βγήκαμε για ποτό, 2 μέρες αργότερα έφυγα για Γερμανία. Τα Χριστούγεννα είχε απολυθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τη γνώρισα στο μπαρ. Ήταν μελαγχολική. Πατέρας αλκοολικός. Με την πρώτη κραυγή του πετεινού εξαφανίστηκε, δεν έμαθα ποτέ το όνομά της. Την θυμήθηκα το Πάσχα, που υποτροπίασε ο έρπης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η να ξυριστείς γιατι τώρα το καλοκαίρι οσοι ειναι σαν πιθηκες %CE%A0%CE%99%CE%98%CE%97%CE%9A%CE%9F%CE%A3.jpg βρωμάνε απο τον ιδρώτα σαν ζώα και αν δεν έχουν την νοτισμένη βαβατσίλα μου τον ατου μου που δεν μπορουν ολοι να το υποστηρίξουν φυσικά και πρέπει να ξυριστούν και να αποτριχωθούν και λάζερ δουλευει. :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...