Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Too much για Δευτέρα. Επίσης λίγη ακόμα αυτοπεποίθηση και δεν θα μου μιλάει ούτε η μάνα μου... /cocky mofo :lol:

 

There is a fine line between confidence and arrogance ;D

 

αν βαφτώ σαν τον Marilyn Manson και πάω και χτυπήσω το κουδούνι μιας γιαγιάς , με δει και πάθει καρδιακή προσβολή κατηγορούμε για τίποτα? αν ντυθώ/βαφτώ δαίμονας και μπω σε μια Εκκλησία και δεχθώ επίθεση απο κάποιον χωρίς να κάνω κάτι μπορώ να διεκδικήσω αποζημίωση ? :mellow: :mellow:

 

Ρε μαλακα μιναρα νικ δες οπωςδηποτε το Night On Earth του Jarmusch .Θα μπορουσαν ανετα ιδεες σου να ταν μερος του σεναριου καποιων απο των ιστοριων. Συνοπτικα ειναι 5 αυτοτελεις ιστοριες με ταριφες σε 5 διαφορετικες πολεις τη νυχτα (LA,NYC,Paris,Rome,Helsinki). Του Helsinki ηταν λιγο μουφα αλλα ειδικα Νεα Υορκ Παρισι και Ρωμη ειναι αριστουργηματικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε νιιιιιι!!!

 

 

Είναι ωραίο σόσιαλ το τουήτερ. Λιτό, άμεσο, ακολουθείς όποιον ΕΣΥ θες και σε ενδιαφέρει. Το χω 2 χρόνια και το χρησιμοποιώ για να παρακολουθώ τι παίζει με με τους ντητζέηδες και τα κλαμπς και τα ηβέντς και για να βλέπω καμιά γαμάτη ατάκα από τους υπερπανέξυπνους συμφορουμίτες. Δοκίμασέ το αν θες =)

 

Οπως ειχε πει ενας μεγαλος σοφος: "Lots of people ask my why I am not writing these things on twitter. It's simple, 140 characters is just not enough space to describe my 140 character flaws."

 

Και απο κοντα νομιζω σου ειχα πει κατι αναλογο, αλλα στο facebook επιλεγεις ποιον θα κανεις add και ακομα και απο αυτους που εχεις ηδη επιλεγεις ποιος θα βλεπει τι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, χτες η κεντρικη μου οθονη εκανε ενα παφ μαζι με κατι λαμψεις/σπιθες που ειδα να βγαινουν απο πισω. Ποσες πιθανοτητες υπαρχουν ωστε να δουλευει οκ μετα απο 24 ωρες?

5 χρονια σχεδον non stop λειτουργιας. RIP 2407wfp :(

Γιατι δεν χαλαγε η tn 24αρα μου! θα ηταν και μεσα στην εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...