Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μοχίταρα, θα σε κάνω αντ απο το σπίτι για να προλάβω να κατεβάσω τις γυμνές και αυτές με τα σουφρωμένα χείλη φωτογραφίες μου να μη σοκαριστείς.

Μία πικ περιμένω να δω. Ακόμα. Ξέρεις εσύ...Ουήνκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Όχι ρε. Υπάρχει λόγος. Ψάχνω το κοκτελι μου.

 

Για να σου απαντήσει κάποιος, (το ίδιο ισχύει και για σένα) πρέπει να έχει/έχεις δοκιμάσει όλα τα coctails. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σου απαντήσει κάποιος, (το ίδιο ισχύει και για σένα) πρέπει να έχει/έχεις δοκιμάσει όλα τα coctails. :D

 

Ε αρκεί να έχει ωραία συστατικά και να μπορείς να γίνεις λιώμα βασικά. Δε χρειάζεται να το έχεις δοκιμάσει. =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αρκεί να έχει ωραία συστατικά και να μπορείς να γίνεις λιώμα βασικά. Δε χρειάζεται να το έχεις δοκιμάσει. =ρ

 

Ωραία συστατικά; Εμένα πχ δεν μου αρέσει το λεμόνι, αν και σε ποτό δεν λέω πάντα όχι. Να γίνεις λιώμα, το έχουμε. Θες να συνεχίσω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου αρέσει η γεύση του να φανταστώ

 

οχι δεν μου αρέσει , απλά αναρωτιόμουν αν τρώγεται και είπα να δοκιμάσω να δω αν θα παθω τίποτα

 

Φατο δε γαμιεται ,αφθαρτοι δεν ειμαστε οπως και να χει.Αφου ναι και δικος σου.

 

το έφαγα καλό ήταν αν και μου θύμισε οταν ειχα δοκιμάσει χώμα , την ίδια υφή είχε :mellow:

 

.

κανεις ακόμα εκπομπές? αν ναι στείλε με pm το λινκ , κρίμα να λείπω απο το chat :-)

--------------------------------------------------------------

έχω μια απορία. Αν στο μέλλον καταφέρουμε να παράγουμε δέρμα ανθρώπου απο βλαστοκύτταρα η κάτι τέτοιο τεσπα και ειναι εύκολο και δεν κοστίζει τόσο πολυ θα βγουν στην παραγωγή παπούτσια και τσάντες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία πικ περιμένω να δω. Ακόμα. Ξέρεις εσύ...Ουήνκ.

Πόσες φορές θα σου το πω;;; Εντάξει εσύ μπορεί να στέλνεις δεξιά κι αριατερά τη φωτογραφία με το βρακί με τις πέρλες και το αραχνοϋφαντο μπέιμπι ντολ που διαγράφει το εκπληκτικά σφριγιλό και στητό στήθος σου και θα μπορούσε να κρύβει την κυτταρίτιδα αν δεν παριστανες τη ναζιάρα γατούλα που απομακρύνεται κουνώντας την ουρίτσα της, αλλά εμένα δε μου αρέσει να επιδεικνυω την 2μετρη ανακόντα που κρέμεται κάτω απο την τριχωτή, τεράστια μπυροκοιλιά που ενώνεται με το μεγάλο αντρικό στήθος που ο γιατρός μου ήθελε να κόψει. Ντάξει μπορεί να μαι τόσο πολύ σέξυ, αλλά δε θέλω να κάνω τις νεαρές κορασίδες να αμαρτάνουν, σε αντίθεση με εσένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7379.jpg

 

OH MY GOD, I AM WOMAN :shock:

 

 

 

 

Πρεπει να βρεις το state-of-mind του εμ-ντι - αγαπη,ενσυναισθησια,γαληνη,αυτοπεποιθηση,αλλα και ΤΣΙΤΑ οντας νηφαλιος.

 

Too much για Δευτέρα. Επίσης λίγη ακόμα αυτοπεποίθηση και δεν θα μου μιλάει ούτε η μάνα μου... /cocky mofo :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...την τριχωτή, τεράστια μπυροκοιλιά...

Είσαι 67 κιλά. Άσ' τα σάπια. Αν η προφάηλ πικ δεν είναι λαχουρένια, να μην κάνεις φόλλοου.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βαφτώ σαν τον Marilyn Manson και πάω και χτυπήσω το κουδούνι μιας γιαγιάς , με δει και πάθει καρδιακή προσβολή κατηγορούμε για τίποτα? αν ντυθώ/βαφτώ δαίμονας και μπω σε μια Εκκλησία και δεχθώ επίθεση απο κάποιον χωρίς να κάνω κάτι μπορώ να διεκδικήσω αποζημίωση ? :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε μαλάκα, αυτή τη φωτογραφία εννοούσες; Νόμιζα την άλλη με το μακρύ μαλλί.

 

Άμα είναι θα βάλω ένα με mandalas για πάρτη σου και μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...