Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, here comes a story.

 

Χθες αργά το βράδυ με παίρνει τηλέφωνο η Ιωάννα, που είχε παιχτεί κάποτε κάτι αλλά από τότε έχω να την δω κανένα 6μηνο. Λίγο πολύ μου ζητάει να βρεθούμε την επομένη (σήμερα) να την συστήσω σε έναν φίλο για μία δουλειά. ΟΚ μέχρι εδώ... γιατί όχι;

 

Τρυπώνει η επικείμενη συνάντηση στο υποσυνείδητο του caution, την βλέπω σήμερα στον ύπνο μου να μαλώνουμε, να με σκυλοβρίζει, εγώ να έχω κάνει μαλακία και να έχω ένα σκατοσυναίσθημα... χάλια!

 

Ε να μην τα πολυλογώ, σήμερα που την συνάντησα συνειδητοποίησα ότι για κανένα μισάωρο της κρατούσα μούτρα για την συμπεριφορά της στο όνειρο μου... :mellow:

 

 

 

 

 

 

WTF! Πρέπει να ξαναρχίσω να πίνω MDMA; :o

 

Πρεπει να βρεις το state-of-mind του εμ-ντι - αγαπη,ενσυναισθησια,γαληνη,αυτοπεποιθηση,αλλα και ΤΣΙΤΑ οντας νηφαλιος. Οσοι προσπαθησαν να το επαναλαβουν κ να το επαναλαβουν επαθαν αυτο που ο θυμοσοφος -και κυνικος- λαος λεει : Τα ομορφα μυαλα , ομορφα καιγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Σε 10 χρόνια, πρετ, θα σαι πατέρας. Δε θα θες να δεις την κόρη σου να κατουράει σε teleconference...

Δεν μπορώ να αποφασίσω ποιος από τους δυο μας είναι πιο άρρωστος.

 

Υπερβάλλεις, πολύ μάλιστα, κάποτε επικοινωνούσαμε και με σήματα καπνού.;ρ

Κάποτε. Πλην mirc τα υπόλοιπα είναι active. Πλην twitter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ μοχίτω με πείθεις να επιστρέψω στο τουίτερ.

Ε νιιιιιι!!!

 

Στην αρχή ήταν το mirc. Έμαθα να το λειτουργώ. Μετά τα επαναστατικά mails, 4 λογαριασμούς. Μετά ανακάλυψαν το msn. Ωραίο και χρήσιμο έφτιαξα κι απο κείνο. Μετά ανακάλυψα τα pm των forums, τα χρησιμοποιούμε κι αυτά. Μετά κάτι άλλοι έμπαιναν μόνο στα messages του Facebook, έφτιαξα κι απο τούτο. Μετά ήρθε το Skype, χο, 2 λογαριασμούς. Μετά ανακαλύψαμε το WhatsApp, κάποιο έμπαιναν μόνο εκεί, το κατεβάσαμε. Μετά ήρθε το καταπληκτικό Viber που μας ένωνε όλους, το κατέβασα κι από κείνο. Τώρα για να συντονιστούμε στο ιμπιζοκάναλο της μοσκίτω, ρικονέκτ στο τουιτερ.

 

Ρε γαμώ, θέλω να δω τα πιτσιρίκια σε 10 χρόνια από τώρα. Κατούρημα και teleconference, δεν προλαβαίνεις αλλιώς.

Είναι ωραίο σόσιαλ το τουήτερ. Λιτό, άμεσο, ακολουθείς όποιον ΕΣΥ θες και σε ενδιαφέρει. Το χω 2 χρόνια και το χρησιμοποιώ για να παρακολουθώ τι παίζει με με τους ντητζέηδες και τα κλαμπς και τα ηβέντς και για να βλέπω καμιά γαμάτη ατάκα από τους υπερπανέξυπνους συμφορουμίτες. Δοκίμασέ το αν θες =)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είναι ωραίο σόσιαλ το τουήτερ. Λιτό, άμεσο, ακολουθείς όποιον ΕΣΥ θες και σε ενδιαφέρει. Το χω 2 χρόνια και το χρησιμοποιώ για να παρακολουθώ τι παίζει με με τους ντητζέηδες και τα κλαμπς και τα ηβέντς και για να βλέπω καμιά γαμάτη ατάκα από τους υπερπανέξυπνους συμφορουμίτες. Δοκίμασέ το αν θες =)

 

Μαρκετίστρια η άτιμη όμως ε; ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμώ, θέλω να δω τα πιτσιρίκια σε 10 χρόνια από τώρα. Κατούρημα και teleconference, δεν προλαβαίνεις αλλιώς.

 

shines like the truth

 

Μπα! Είχε μικρά βυζιά...

 

:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για πείτε, αν ήσασταν κοκτειλ, τι κοκτέιλ θα ήσασταν.

 

ξεκινησες να διαβαζεις κοσμοπολιταν;

 

Επίσης τι το θελετε το τουιτερ; Μονο για να διαβαζεις κανα νεο και αυτο σπανια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησες να διαβαζεις κοσμοπολιταν;

 

Επίσης τι το θελετε το τουιτερ; Μονο για να διαβαζεις κανα νεο και αυτο σπανια.

 

Όχι ρε. Υπάρχει λόγος. Ψάχνω το κοκτελι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να αποφασίσω ποιος από τους δυο μας είναι πιο άρρωστος.

 

 

Αυτός που θα έχειΣ παντρευτεί και θα έχειΣ και κόρη και θα της έχεις δώσει και πρόσβαση στο Ίντερνετ.

 

Μοχίταρα, θα σε κάνω αντ απο το σπίτι για να προλάβω να κατεβάσω τις γυμνές και αυτές με τα σουφρωμένα χείλη φωτογραφίες μου να μη σοκαριστείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...