Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Σκατά.

 

Σου λένε για δουλειά, περιμένεις ενάμισο μήνα να έρθει να βγάλεις κανα φράγκο και την ίδια μέρα που είναι να αρχίσεις, 8 το πρωί, σου λένε δεν έχει δουλειά.

 

 

b370f1b12038274c6326657f81b22193.jpg?v=141300

 

 

εντ νάου γατ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΚΊΣΤΟΥΣ ΤΟ ΓΚΟΛΟ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΑΙΖΟΥΝ!

η απλά γράφτους στα τέτοια σου και ψάξε για άλλη, δεν θα βρεις ουτε εγω βρήσκω αλλα δεν πειράζει είμαστε δυο τώρα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να γκαστρώσω καμιά ανθρώπινη γυναίκα να με ψάχνει ... δεν παίζει να με βρει θα μετακομίσω στην Αθήνα και ακόμα πιο πέρα , μέχρι Θεσσαλονίκη θα πάω με τα πόδια και αν έχω χρήματα για αστικό θα φτάσω στα βάθη της Ασίας (Τουρκεία πχ).

 

πραγματικά όμως ποίος θα απαντούσε θετικά σε αυτό που γράφει? πως ξέρεις οτι το δικο σου ωάριο πήγε και την γκάστρωσε? αμα πηγε και έκανε ερωτικές συμπτιξεις με άλλους πιο μετά η πριν απο εσένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να γκαστρώσω καμιά ανθρώπινη γυναίκα να με ψάχνει ... δεν παίζει να με βρει θα μετακομίσω στην Αθήνα και ακόμα πιο πέρα , μέχρι Θεσσαλονίκη θα πάω με τα πόδια και αν έχω χρήματα για αστικό θα φτάσω στα βάθη της Ασίας (Τουρκεία πχ).

 

πραγματικά όμως ποίος θα απαντούσε θετικά σε αυτό που γράφει? πως ξέρεις οτι το δικο σου ωάριο πήγε και την γκάστρωσε? αμα πηγε και έκανε ερωτικές συμπτιξεις με άλλους πιο μετά η πριν απο εσένα?

Κατσίκα καλύτερα,να βγάλει Πάνα να γουστάρουμε.

 

btw και φοράδα καλά είναι, βοηθάει και το ανθρώπινο γένος,κένταυροι rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσίκα καλύτερα,να βγάλει Πάνα να γουστάρουμε.

 

btw και φοράδα καλά είναι, βοηθάει και το ανθρώπινο γένος,κένταυροι rulez!

 

δεν επιτρέπετε απο νόμου πλευράς να αναπαράγουμε υβρίδια :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...