Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω γιατί, αλλά η απορία της μανάρας Γιήν μου θύμισε ότι στο στρατό έχω πάρει τιμητική άδεια γιατί ήξερα ότι η ελληνική ονομασία του κλαρκ είναι περενοφόρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

  • Super Moderators

De rien, mademoiselle (δεν είμαι σίγουρος, το πολιτικά ορθό στα Γαλλικά πλέον είναι madame;)

 

Και μέχρι να γράψω για πολιτικά ορθά και άλλες ξενέρες, πετάγεται και μια μανάρα. Σκύβω κεφάλι και αποχωρώ...

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

De rien, mademoiselle (δεν είμαι σίγουρος, το πολιτικά ορθό στα Γαλλικά πλέον είναι madame;)

 

Δε νομίζω ότι οι Γάλλοι καταπιάνονται ιδιαίτερα με το τί είναι πολιτικά ορθό. :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο στρατό έχω πάρει τιμητική άδεια γιατί ήξερα ότι η ελληνική ονομασία του κλαρκ είναι περενοφόρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ξέρω γιατί, αλλά η απορία της μανάρας Γιήν μου θύμισε ότι στο στρατό έχω πάρει τιμητική άδεια γιατί ήξερα ότι η ελληνική ονομασία του κλαρκ είναι περενοφόρο...

 

"τιμητική" για ανέκδοτο με Chuck Norris...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"τιμητική" για ανέκδοτο με Chuck Norris...

"Τιμητική γι' αυτούς που είναι στα γραφεία?? (1ο/2ο/3ο/4ο/ΚΕΠΙΚ) Μα αυτοί όλη μέρα κάθονται στο ερκνοντίσιο ενώ οι υπόλοιποι στρατιώτες είναι έξω στις σκοπιές. Αποκλείεται"

"Τιμητική γι' αυτούς που όλη μέρα κοιμούνται στο θάλαμο και στις σκοπιές, ενώ τα παιδιά στο γραφείο χτυπάνε 8ωρο + υπηρεσίες?? Αποκλείεται"

 

Story of my colonel. Τελικά πήραμε τιμητικές, επειδή εξέδωσε διαταγή κοτζαμ ΓΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

"Τιμητική γι' αυτούς που είναι στα γραφεία?? (1ο/2ο/3ο/4ο/ΚΕΠΙΚ) Μα αυτοί όλη μέρα κάθονται στο ερκνοντίσιο ενώ οι υπόλοιποι στρατιώτες είναι έξω στις σκοπιές. Αποκλείεται"

"Τιμητική γι' αυτούς που όλη μέρα κοιμούνται στο θάλαμο και στις σκοπιές, ενώ τα παιδιά στο γραφείο χτυπάνε 8ωρο + υπηρεσίες?? Αποκλείεται"

 

Story of my colonel. Τελικά πήραμε τιμητικές, επειδή εξέδωσε διαταγή κοτζαμ ΓΕΣ.

 

ευτυχώς κάμια σχέση στο στρατόπεδό που ήμουν :P

 

o ένας διοικητής ήταν "χειρότερος" από τον άλλο ξεκινόντας από το Ταξίαρχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.Έρχεται το τρένο και μένουν μέσα στο αμάξι.Και όχι μονο. :fear:

 

http://www.tanea.gr/...le/?aid=4709246

 

γιατι το πληρωσανε

 

tru story

 

ο καιρος ειναι για πολλους υπνους

να μην προλαβεις να αγγίξεις το παπλωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

De rien, mademoiselle (δεν είμαι σίγουρος, το πολιτικά ορθό στα Γαλλικά πλέον είναι madame;)

 

Και μέχρι να γράψω για πολιτικά ορθά και άλλες ξενέρες, πετάγεται και μια μανάρα. Σκύβω κεφάλι και αποχωρώ...

 

:P

Ρε συ Snoob, sorry κιόλας και με το συμπάθιο, αλλά πως αντιμετώπισες τη δυσκοιλιότητα και μάλιστα τόσο επιτυχημένα;

 

Τον τελευταίο καιρό όλο και βελτιώνονται τα σχόλια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι γίνετε βαριέμαι πολυ δεν βρισκω δουλεια και οι φιλοι μου βαριούνται το μονο που ακούω ειναι ελα να αραξουμε να πιούμε καμιά πορτοκαλάδα οχι τίποτα ύποπτο με ξέρετε τέλος πάντων το θέμα ειναι πως ολη αυτη η κατάσταση με τσαντίζει γιατι θελω να κανω τοσα πολλα αλλα δεν μπορω και βαριεμαι και ειναι πολυ σπαστικό τι λες συμφωνιτε? :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι γίνετε βαριέμαι πολυ δεν βρισκω δουλεια και οι φιλοι μου βαριούνται το μονο που ακούω ειναι ελα να αραξουμε να πιούμε καμιά πορτοκαλάδα οχι τίποτα ύποπτο με ξέρετε τέλος πάντων το θέμα ειναι πως ολη αυτη η κατάσταση με τσαντίζει γιατι θελω να κανω τοσα πολλα αλλα δεν μπορω και βαριεμαι και ειναι πολυ σπαστικό τι λες συμφωνιτε? :mellow:

απο πορτοκαλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...