Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Πρέπει να το παραδεχτείτε, έχουνε φαντασία. Επίσης:

 

Hot Waitress Economic Index

 

Είμεθα επιστήμονες.

 

Εις χαλεπούς και μη καιρούς οι σερβιτόρες είναι πάντα όμορφες κύριε, διότι τραβάνε σαλιάρηδες που σημαίνει περισσότερα έσοδα για την επιχείρηση, επίσης, στο γιου ες ίσως να είναι άσχημες οι σερβιτόρες, αλλά όχι εδώ.;ρ

 

Έχεις δει ΡΕ καμιά μπαργούμαν να είναι άσχημη; Όλες μνάρες είναι.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δει ΡΕ καμιά μπαργούμαν να είναι άσχημη; Όλες μνάρες είναι.;ρ

 

ξεculια όχι απαραίτητα μναρες... και δώστου τα ποτά, και δώστου τα σφηνάκια, και δώστου τα μπουάκαλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεculια όχι απαραίτητα μναρες... και δώστου τα ποτά, και δώστου τα σφηνάκια, και δώστου τα μπουάκαλια

 

My point exactly.!:Ρ

 

Γκαρσόν, ένα μπουάκαλι και ξεροκάπιρα.

 

Να τον ο Snoobόγερος εεεε πορνόγερος εεε...;ρ

 

 

Θέλω να πω Praetoriane ότι όσο πιο μνάρα είναι η σερβιτόρα τόσο μεγαλύτερες οι πιθανότητες να καταναλώσεις, να αφήσεις πουρμπουάρ και όλα αυτά αντιστρόφως ανάλογα του να σου κάτσει.

 

 

Typical USA waitresses:

 

WARNING Viewer discration is advised;p

 

Waitress_USA_(Chuckp_-_Flickr).jpg

6139865321_30447033ac.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πω Praetoriane ότι όσο πιο μνάρα είναι η σερβιτόρα τόσο μεγαλύτερες οι πιθανότητες να καταναλώσεις, να αφήσεις πουρμπουάρ και όλα αυτά αντιστρόφως ανάλογα του να σου κάτσει.

 

 

Typical USA waitresses:

Κλεμμένο από τον "μισητό":

Τι σκεφτόντουσαν οι τσιμεντόλιθοι π.χ. όταν μας έφεραν τα Hooters; "Oh yeah, Joe! Θα ανοίξουμε στο Ellada μια cafeteria που θα έχει μουνιά servitores! Πώς θα μας andagonistoun οι υπόλοιποι με τέτοια ιδέα, moy les; Είμαι ιδιοφυΐα"! Σου 'χω νέα, Τζο: Στην Ελλάδα ΟΛΕΣ οι καφετέριες έχουν μουνιά σερβιτόρες! Την επόμενη φορά κάνε πρώτα σωστή έρευνα πριν μας κουβαλήσεις κάθε ιδέα που κατεβάζει η καούγκα σου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλεμμένο από τον "μισητό":

 

Άρα, το "Hot Waitress Economic Index" όπως και πολλά άλλα, στο Ελλάντα δεν περνάνε ;ρ

 

 

Ούτε το Dead cat bounce.. χμ, έχω γάτες, να βοηθήσω μια να πεθάνει να δούμε πόσο bounce θα κάνει; ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφτιαξα brunch οργασμο στο στομα μου.

Rillettes χοιρινο κομμενες σε μπαστουνακια σε κουρκουτι απο αλευρι ρεβυθιου και μεσα σε ψωμι, ελιες τσακιστες και τυρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα, το "Hot Waitress Economic Index" όπως και πολλά άλλα, στο Ελλάντα δεν περνάνε ;ρ

 

 

Ούτε το Dead cat bounce.. χμ, έχω γάτες, να βοηθήσω μια να πεθάνει να δούμε πόσο bounce θα κάνει; ;ρ

 

εχουμε υφεση απο το 2002

οποτε η αληθεια βρισκεται καπου στην μεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...