Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΤΣΙΓΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ SEVEN DAYS ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΚΡΟΥΑΣΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΙ ΚΟΨΟΥ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΜΩΡΗ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΛ....ΕΙς ΤΑ $#%#%^

 

ξύπνησα και ειμαι μια χαρά. ΧΑ! πάρτα μωρη τσιγγανιάρα!

nicoc wins!

 

Καλημέρα σε όλους και σε όλες! :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε. Ας πούμε ότι βάλαμε μια online φορμα στο site μας. Και ας πούμε ότι τη συμπλήρωσα για να δω αν λειτουργεί. Και έγραψα διάφορους σουρεαλισμούς. Και ας πούμε ότι μετα είδα ότι εκτός από το δικό μας mail στέλνονται και στον web designer αυτά που συμπληρώνονται στη φόρμα.

 

Και εννοείται ότι εγώ μιλάω μαζί του για τις αλλαγές στο site, σε εντελώς τυπικό και ευγενές επίπεδο. Και ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ έγραψα ό,τι μαλακία μου ήρθε αλλά όοοοχι, το όνομα μου το έγραψα σωστά.

 

Εντάξει μωρέ , αν δεν είναι κανένας αχώνευτος χιουμοριστικά θα το πήρε. :mrgreen:

 

Άλλη μία μέρα σήμερα και κλείνει το 8ημερο σερί και πάμε για ΣΚ ρεπό , α ρε κάτι ύπνοι που θα πέσουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μωρέ , αν δεν είναι κανένας αχώνευτος χιουμοριστικά θα το πήρε. :mrgreen:

 

Άλλη μία μέρα σήμερα και κλείνει το 8ημερο σερί και πάμε για ΣΚ ρεπό , α ρε κάτι ύπνοι που θα πέσουν .

 

Είναι λίγο σαν να του έχουν βάλει σκουπόξυλο στον απόπατο. Ξες. Ευγενής αλλά uptight γενικώς. Αλλιώς δε θα με ένοιαζε =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο σαν να του έχουν βάλει σκουπόξυλο στον απόπατο. Ξες. Ευγενής αλλά uptight γενικώς. Αλλιώς δε θα με ένοιαζε =ρ

θες να του μιλήσω εγω; δώσε μου το μέιλ του

 

ή μάλλον δώσε το στον νίκοτς!!!

 

Ο βαλσαμωμένος Γαλάτης μαγαζάτορας πόσους λογαριασμούς έχει;;;

βαλσαμώθηκε πάλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα καλυτερη ιδέα, να μας δώσει το λινκ η Yin και ο καθένας μας να συμπληρώσει μόνο μία φορά τη φόρμα. Εγώ δύο, έχω μαι μία αθλητική.

 

με πρόλαβες ρε συ άτιμε...

 

Γω θέλω να συμπληρώσω κάτω από το bdtalk (σε γυναικεία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...