Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

χαχαχα δυο γάτες και ποντίκι ζωντανό;

 

και στα mcdonald's λένε ότι πουλάνε μοσχάρια ή στα kfc κοτόπουλα.

 

in other news

http://www.masterflorajesuschrist.gr/

 

dafuq

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ πάω να πιω νερό ξερωγώ και μπαίνω στην κουζίνα όπως μπαίνει ο Πουτσοφλέβης Τζακ στο σαλούν στη Dalton City.

 

physics, σου άρεσε; Είδες που την είχε γλύψει ο μάστερ τζον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άλλαξε υπογραφή ο Lucifer;

 

edit: μα, να έχουμε την πηγή μπροστά μας...

 

edit 2: φταίει που φάγανε τον Μεσσία Σαντάμ ο Χόρχε και οι άλλοι ποταποί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ωραία όλα αυτά αλλά ρε 'συ σνουμπ εσύ που είσαι και οικογενειάρχης πες τίποτε παιδικές κατασκηνώσεις. Βοηθάτε, καίγεται το Κορδελιό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε μια ωραία στην Treblinka αλλά έκλεισε γαμώτο.

 

Σημειώνω την ιδέα πάντως.

 

που ψάχνεις κατασκηνώσεις;

 

local σχετικά. Έχω βρει κάμποσες αλλά δεν υπάρχει κανένα όριο σε αυτό που μου ζήτησαν - πράγμα που ξες, θα βοηθούσε. Οπότε ψάχνω στα έγκατα του γουεμπ και ω χριστέ μου το κεφάλι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για κατασκηνώσεις, δυστυχώς, δεν μπορώ να βοηθήσω.(*) Οι κασσέτες δε λένε τίποτε επ' αυτού;

 

 

 

(*) Για αυτές του Αγίου Ανδρέα έχω ακούσει καλά πράγματα, αλλά τα μικρά των κοντινών οικογενειών είναι ακόμη πολύ μικρά για κατασκήνωση. Από το Δήμο Αθηναίων θα βγει το πρόγραμμα κάπου τώρα, αν δεν έχει βγει ήδη για το '12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις τον αδιάφορο ή τον οργισμένο?

 

τα πρώτα λεπτά τον αδιάφορο για να μην δώσω στόχο(αυτος που την ρίχνει την μυρίζει πρώτος που λέει) και μετά τον οργισμένο γιατι με πνίγει το δίκιο μου (και η μπόχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κατασκηνώσεις, δυστυχώς, δεν μπορώ να βοηθήσω.(*) Οι κασσέτες δε λένε τίποτε επ' αυτού;

 

 

 

(*) Για αυτές του Αγίου Ανδρέα έχω ακούσει καλά πράγματα, αλλά τα μικρά των κοντινών οικογενειών είναι ακόμη πολύ μικρά για κατασκήνωση. Από το Δήμο Αθηναίων θα βγει το πρόγραμμα κάπου τώρα, αν δεν έχει βγει ήδη για το '12.

 

Έρευνα αγοράς κάνω, δεν ψάχνω τις καλές ντε και καλά. Ψάχνω τι υπάρχει εκεί έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΛΑΙΩ με υπογραφή lucifer

Η οικογενεια μου διαβασαν την ιστοσελιδα μου για πρωτη φορα στο Lap top του ανεψιου μου την Δευτερα 23 Ιανουαριου 2012 για πρωτη φορα μαθαν ολη την αληθεια και ο πατερας μου, η αδελφη μου & ο αδελφος μου με μαυρησαν στο ξυλο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...