Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι οταν δεν πίνω καφε ειμαι σαν άρρωστος και έχω μια dizzyness ολη μέρα? με το που πιω καφε μετά απο λίγο ειμαι οκ.

 

γιατι κυνηγάνε οι γάτοι να πηδήξουν ενα μικρο γάτο αρσενικό που έχω? αφου έχει μπάμπαλα εκει κάτω δεν τα βλέπουν?

 

γιατι οι γάτες μου επιτίθεντο στον κόκορα?

 

γιατι ξυπνάω την νύχτα για το ψιλό μου ? φταίει που πίνω τσάι πριν κοιμηθώ?

 

:mellow: :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

...Μόλις έγινα ρόμπα στον γουεμπ ντηζαηνερ. Ξεκούμπωτη όμως. Όχι ό,τι κι ό,τι.

 

Τι παίχτηκε ;

 

Άλλες 2 μέρες δουλειά και μετά δύο μέρες ρεπό ( ένα δύσκολο σερί 8ημερο πλησιάζει στο τέλος του ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίχτηκε ;

 

Άλλες 2 μέρες δουλειά και μετά δύο μέρες ρεπό ( ένα δύσκολο σερί 8ημερο πλησιάζει στο τέλος του ).

 

Ε. Ας πούμε ότι βάλαμε μια online φορμα στο site μας. Και ας πούμε ότι τη συμπλήρωσα για να δω αν λειτουργεί. Και έγραψα διάφορους σουρεαλισμούς. Και ας πούμε ότι μετα είδα ότι εκτός από το δικό μας mail στέλνονται και στον web designer αυτά που συμπληρώνονται στη φόρμα.

 

Και εννοείται ότι εγώ μιλάω μαζί του για τις αλλαγές στο site, σε εντελώς τυπικό και ευγενές επίπεδο. Και ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ έγραψα ό,τι μαλακία μου ήρθε αλλά όοοοχι, το όνομα μου το έγραψα σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουω ρε τι έπαθα έλεος!

πάω να πάρω τσίχλες απο το περίπτερο και στα 10 μέτρα βλέπω οτι ενας άλλο πλησίαζε το περίπτερο να ψωνίσει και πως μου έρχετε να προλάβω να φτάσω πρώτος και κάνω ενα sprint και αυτός νόμιζε οτι τρέχω κατα πάνω του και άρχισε να φωνάζει λες και του έκανα κάτι.

 

βγήκε κόσμος απο την απέναντι σουβλακερία με σουβλάκια στα χέρια και κοίταγε δεν παει καλα ο κόσμος λες και έκανα κάτι!

 

πήρα τις τσίχλες μου και έφυγα χωρις να του δώσω σημασία αλλα μου έκανε εντύπωση το γεγονος οτι με τέτοια κρίση ο Ελληνας πρώτος στο σουβλάκι , αντι να φάει και λιγο φασουλάδα μου έχει καλομάθει στο σουβλάκι ο Ελληνας με τέτοια κρίση κιολας δεν εχουμε λεφτα και μας βλέπουν με τα σουβλάκια στα χέρια και λενε οτι κόφτε τους μισθό κοφτε τους το ενα το αλλο ! ελεος ρε μην τρωτε μονο σουβλάκια φατε και κανα φαγητο απο το σπιτικο σπιτι σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε. Ας πούμε ότι βάλαμε μια online φορμα στο site μας. Και ας πούμε ότι τη συμπλήρωσα για να δω αν λειτουργεί.

 

Κι εμένα δε με αφήνει να τη συμπληρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα δε με αφήνει να τη συμπληρώσω.

 

Ε ναι, τι καλύτερο μετά τη δική μου μαλακία να του σκάσει η φόρμα συμπληρωμένη από εσένα. Πώς να χάσετε τη δουλειά σας σε τρια απλά μαθήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...