Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποντίκι. Καλή σου όρεξη.

Πάω να δουλέψω.

ακριβώς!!

 

ποντίκι ή αλλιώς κότσι μοσχαρίσιο, προσωπικά το προτιμώ στην κατσαρόλα...

%CE%9C%CE%BF%CF%83%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%AF%CF%83%CE%B9%CE%BF%20%CF%80%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%BA%CE%B9.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ρε! Μην έχετε αγχη, ειδικά για τη δουλειά. Ρε! Να είστε απλά συνεπείς στις υποχρεώσεις σας, όχι οι μαλάκες της υπόθεσης ή οι φιλότιμοι, 8 ωρο (κι αν)πληρωνόμαστε αυτό δουλεύουμε.

 

Απορία, ένα μεγάλο μέρος του αρχείου μου με φωτογραφίες, το έχει και κάποιος άλλος, που εχθές διαπίστωσα πως το διαμοιράζει κι ηλεκτρονικά. Οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες από εμένα αλλά με δική του κάμερα, ξέρει κανείς γενικά τι ισχύει για τα πνευματικά δικαιώματα στη συγκεκριμένη περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία, ένα μεγάλο μέρος του αρχείου μου με φωτογραφίες, το έχει και κάποιος άλλος, που εχθές διαπίστωσα πως το διαμοιράζει κι ηλεκτρονικά. Οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες από εμένα αλλά με δική του κάμερα, ξέρει κανείς γενικά τι ισχύει για τα πνευματικά δικαιώματα στη συγκεκριμένη περίπτωση;

 

α, μωρή βεντέτα...

 

ιν αδερ νιουζ

http://www.insomnia.gr/topic/441972-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8C%CF%81%CE%B8%CF%89%CF%83%CE%B7-%CF%84%CF%89%CE%BD-windows/page__pid__4665566

φτου ρε πόστη το έκανε εντιτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία, ένα μεγάλο μέρος του αρχείου μου με φωτογραφίες, το έχει και κάποιος άλλος, που εχθές διαπίστωσα πως το διαμοιράζει κι ηλεκτρονικά. Οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες από εμένα αλλά με δική του κάμερα, ξέρει κανείς γενικά τι ισχύει για τα πνευματικά δικαιώματα στη συγκεκριμένη περίπτωση;

 

Αγόρασε την κάμερα. Μετά οι φωτογραφίες θα σου ανήκουν δικαιωματικά ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, μωρή βεντέτα...

 

ιν αδερ νιουζ

http://www.insomnia.gr/topic/441972-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8C%CF%81%CE%B8%CF%89%CF%83%CE%B7-%CF%84%CF%89%CE%BD-windows/page__pid__4665566

φτου ρε πόστη το έκανε εντιτ

 

 

ποιός έκανε έντιτ ρε απατεώνα;

 

Μοντς είναι τα μεγαλύτερα τρολλ εδώ μέσα, κατά το "οι μπάτσοι πουλάνε την ηρωίνη" ναούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιός έκανε έντιτ ρε απατεώνα;

 

Μοντς είναι τα μεγαλύτερα τρολλ εδώ μέσα, κατά το "οι μπάτσοι πουλάνε την ηρωίνη" ναούμ.

 

εντιτ έκανε ο Thisamenis

 

μου εξηγούσε ότι είμαι υπερβολικός :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε! Μην έχετε αγχη, ειδικά για τη δουλειά. Ρε! Να είστε απλά συνεπείς στις υποχρεώσεις σας, όχι οι μαλάκες της υπόθεσης ή οι φιλότιμοι, 8 ωρο (κι αν)πληρωνόμαστε αυτό δουλεύουμε.

 

 

Τον πρώτο καιρό έκανα 9 -9,5ωρα λόγω εργασιών όχι πρώτης προτεραιότητας και ως ψαρούκλα και μου την είπε ο εργοδότης , 8ωρο θα φεύγεις μου λέει , μόνο αν παρουσιαστεί ανάγκη καθόμαστε παραπάνω. Θα έχω να το λέω για πάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλαβες ε; Εχω στειλει πολυ κοσμο αγανακτισμένο στις βλάβες. :devil:

Προδοτης της εξυπηρετησης η των καταστηματων εισαι; btw η μερα πηγε γαμιωντας σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προδοτης της εξυπηρετησης η των καταστηματων εισαι; btw η μερα πηγε γαμιωντας σημερα.

 

Απλως ενα φεγγάρι δουλευα στο τμημα εξυπηρετησης του ADSL και όλοι οι αγανακτισμένοι με ιντερνετ που δεν συγχρόνιζε μετα την αναγγελία της βλάβης τους εστελνα στο ανάλογο τμημα για να μαθουν γιατι δεν ηρθε το συνεργειο για παραδειγμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...