Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι κρύωματακι απλως μου ειχε κοπει τελείως η ορεξη και όταν πεινουσα ήταν 3-4 το βραδυ ενώ δεν ειχα τιποτα σπίτι, ουτε κατσαριδες.

κανα κατοικιδιο δενεχς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

αυτο ειναι αλλο

δλδ ψαχνω λογιστη για να επιζησω απο το ελληνικο δημοσιο...

Το κατάλαβα. Η ερώτηση παραμένει όμως. Όχι πως το σκέφτομαι, μακριά από μας φτου φτου, αλλά από εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάλαβα. Η ερώτηση παραμένει όμως. Όχι πως το σκέφτομαι, μακριά από μας φτου φτου, αλλά από εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον.

 

most likely to go for it

εκτος απροοπτων

δλδ να μου φαει τα λεφτα η οικογενεια και σχετικα τετοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν ενδιαφέρεσαι ή αν έχεις κονέ με καθηγητή ή γενικά με άνθρωπο που σκαμπάζει πέντε πράγματα στη λογιστική προσπάθησε να μάθεις τι ζητάνε οι διαγωνισμοί των μεγάλων ελεγκτικών που γίνονται κατά καιρούς και κάτσε διάβασε να πας να δώσεις.

 

Εκτός την εμπειρία, θα σου πληρώσουν το πτυχίο. Κι αφού θα ρίξεις που θα ρίξεις (ατέλειωτο) διάβασμα, προσπάθησε να το εκμεταλλευτείς.

 

Μια φίλη είχε από κοντά τον καθηγητή λογιστικής, ο οποίος την προμήθευσε με βιβλία, της έδωσε ένα μπούσουλα για το τι ζητάνε και βρήκε με τη μια δουλειά στην Pricewater. Έτερος φίλος προσπάθησε για ΣΟΕΛ, αλλά τον έπιασαν αδιάβαστο και τον σούταραν :P

 

Success story θα μου πεις, αλλά νομίζω αξίζει την προσπάθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν ενδιαφέρεσαι ή αν έχεις κονέ με καθηγητή ή γενικά με άνθρωπο που σκαμπάζει πέντε πράγματα στη λογιστική προσπάθησε να μάθεις τι ζητάνε οι διαγωνισμοί των μεγάλων ελεγκτικών που γίνονται κατά καιρούς και κάτσε διάβασε να πας να δώσεις.

 

Εκτός την εμπειρία, θα σου πληρώσουν το πτυχίο. Κι αφού θα ρίξεις που θα ρίξεις (ατέλειωτο) διάβασμα, προσπάθησε να το εκμεταλλευτείς.

 

Μια φίλη είχε από κοντά τον καθηγητή λογιστικής, ο οποίος την προμήθευσε με βιβλία, της έδωσε ένα μπούσουλα για το τι ζητάνε και βρήκε με τη μια δουλειά στην Pricewater. Έτερος φίλος προσπάθησε για ΣΟΕΛ, αλλά τον έπιασαν αδιάβαστο και τον σούταραν :P

 

Success story θα μου πεις, αλλά νομίζω αξίζει την προσπάθεια.

 

τα βιβλια και τα video τα εχω βρει

:mrgreen:

 

αλλα γενικα κραταω μικρο καλαθι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και έβλεπα Alcatraz να περάσει η ώρα.

Δε μπορώ να πω, ωραία επιλογή ονόματος.

 

 

dafuqp.png

 

 

 

:whistle:

 

λολ. Καλα τόσες σειρες υπάρχουν Αλκατράζ βρηκες να δεις; Εχει παπακαλιάτη το μεγκα καλύτερα αυτός παρα Αλκατραζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...