Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Μπωωωω ιδεα! Και θα σε βαλουν και διευθυντρια...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Ρε τον έπιασε μέσα στη νύχτα αυτό το πράμα που τις πιάνει (βράδυ εννοείται), ξες που γυρνάει το μάτι τους και σεληνιάζονται και τρέχουν πάνω κάτω σαν διάολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A, ωραία φάση, μόλις κλείνει το ματάκι σου απο τη νύστα ακούς τα ουρλιαχτά απο την κόλαση και πράγματα να σπάνε και να καταστρέφονται γιατί έχεις το θράσσος , ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ λέμε να θες να κοιμηθείς και να μην ασχολήσε με τον μεγαλειότατο.... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και δω επειδη το βραδυ γεμίζει το σπίτι , γινεται τσι πτανας. Η το πρωι για το φαι ξερωγω.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Το πρωί απλά μου γκρινιάζει επειδή πεινάει. Αλλά όταν τον πιάνει η σβιλάδα το βράδυ και τρέχει πάνω κάτω, οκ δλδ, πάει και στουκάρει στις μπαλκονόπορτες ο μαλάκας.

Εκεί που ήμουν ξαπλωμένη, κάποια στιγμή είδα έναν ιπτάμενο Έρβιν να πηδάει πάνω από το κεφάλι μου, πάνω στο κομοδίνο και χαλκομανία στο τζάμι.

 

A, ωραία φάση, μόλις κλείνει το ματάκι σου απο τη νύστα ακούς τα ουρλιαχτά απο την κόλαση και πράγματα να σπάνε και να καταστρέφονται γιατί έχεις το θράσσος , ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ λέμε να θες να κοιμηθείς και να μην ασχολήσε με τον μεγαλειότατο.... :-(

 

Δεν είναι ότι δεν ασχολείσαι έχω την εντύπωση. Αυτό τις πιάνει ενστικτωδώς γιατί είναι η ώρα του κυνηγιού κανονικά.

Από την άλλη όταν έρχεται δίπλα στο κεφάλι μου και μου βάζει τις πατούσες του στη μούρη μου, ναι, είναι επειδή θέλει να ασχοληθώ μαζί του. Ενώ κοιμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, άλλο το γενικό αμόκ που τον βλέπεις και θες να αλλάξεις δρόμο γιατί το γατί έχει τη σχιζοφρένεια στο μάτι και άλλο το "πετάω τα νερά κάτω, ξεσκίζω ότι σακούλα βρώ, ρίχνω το θηροτηλέφωνο, πάιζω μπάλα με τα τηλεκοντρόλ πάνω στο ξύλινο έπιπλο για μάξιμουμ εφε ήχου και τελικά επειδή είσαι αναίσθητη μουλάρα σου ουρλιάζω στη φάτσα".... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, άλλο το γενικό αμόκ που τον βλέπεις και θες να αλλάξεις δρόμο γιατί το γατί έχει τη σχιζοφρένεια στο μάτι και άλλο το "πετάω τα νερά κάτω, ξεσκίζω ότι σακούλα βρώ, ρίχνω το θηροτηλέφωνο, πάιζω μπάλα με τα τηλεκοντρόλ πάνω στο ξύλινο έπιπλο για μάξιμουμ εφε ήχου και τελικά επειδή είσαι αναίσθητη μουλάρα σου ουρλιάζω στη φάτσα".... :cry:

 

Α όχι, εμένα δεν είναι τόσο προχωρημένη η κατάσταση. Εντάξει πετάει πράγματα κάτω αλλά δεν σεληνιάζεται τόσο άσχημα. Αντίθετα, το βράδυ συνήθως γίνεται αγκαλίτσας. Συνήθως. Όταν πρέπει οπωσδήποτε να κοιμηθώ νωρίς αλλάζει το πράμα =ρ

Κι όχι τίποτε ξεσηκώνει και την άλλη η οποία συνήθως βαριέται να κουνήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό τις πιάνει ενστικτωδώς γιατί είναι η ώρα του κυνηγιού κανονικά.

 

Ναι καλά, οι τεμπέλες γάτες του καναπέ σου, που αυτές και οι μάνες, γιαγιάδες, προ γιαγιάδες τους τρώγαν whiskas, έχουν ένστικτο κυνηγιού.

Garfield-Mornings-garfield-172375_312_318.jpg

Αυτές και ο garfield

 

χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλά, οι τεμπέλες γάτες του καναπέ σου, που αυτές και οι μάνες, γιαγιάδες, προ γιαγιάδες τους τρώγαν whiskas, έχουν ένστικτο κυνηγιού.

Garfield-Mornings-garfield-172375_312_318.jpg

Αυτές και ο garfield

 

χεχε

 

Ρε γαμώτο, να, επιμένεις να μου λες ότι ξέρεις καλύτερα από γάτες. Σοβαρά τώρα.

 

Εσύ που έχεις μεγαλώσει σε σπίτι με ζεστούλα και δεν χρειαζόταν να μένεις σε σπηλιά και να κυνηγάς ξέρω 'γω, ανοιξιάτικες καύλες δεν έχεις; ΜΜΜΜΜΜ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:ατυχής παραλληλισμός mode:

 

Άλλο αυτό και άλλο να πάρω το ρόπαλο να κυνηγάω αρκούδες για να φάω.

Μετά να καβαλήσω το μαμούθ μέχρι τη λίμνη, να ξεπλύνω τη λίγδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...