Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ναι,άμα είναι stndby και τραβήξεις καζανάκι* (σύμφωνα με κάποιο epic topic εδώ μέσα,σχεδόν ταυτόχρονο με τα reconnect του router...),θα ανάψει.

 

*Ίσως είχε βάλει ταχυθερμοσύμφωνα μη επαρκώς γειωμένο (κάτι με το τράϊακ) σε συνδυασμό με υποδεέστερο ασφαλειοδιακόπτη,οπότε άμα κάποια φλάντζα βρύσης δεν έχει σφίξει επαρκώς,το τράϊακ το θεωρεί σαν εντολή να πάρει μπρος και με το που πάει να δώσει ρεύμα (...που λένε),ο ασφαλειοδιακόπτης πάει να πέσει (είναι πολλά τα αμπεράρη) και ο άλλος ο ασφαλείας που έχουν οι σύγχρονοι πίνακες τον επαναφέρει σε λειτουργία.Συνεπώς μια παλιά τιβί κάλλιστα μπορεί αυτό να το εκλάβει σαν επανεκκίνηση....

 

Τι τον θέλω το νίκοτς...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,άμα είναι stndby και τραβήξεις καζανάκι* (σύμφωνα με κάποιο epic topic εδώ μέσα,σχεδόν ταυτόχρονο με τα reconnect του router...),θα ανάψει.

 

*Ίσως είχε βάλει ταχυθερμοσύμφωνα μη επαρκώς γειωμένο (κάτι με το τράϊακ) σε συνδυασμό με υποδεέστερο ασφαλειοδιακόπτη,οπότε άμα κάποια φλάντζα βρύσης δεν έχει σφίξει επαρκώς,το τράϊακ το θεωρεί σαν εντολή να πάρει μπρος και με το που πάει να δώσει ρεύμα (...που λένε),ο ασφαλειοδιακόπτης πάει να πέσει (είναι πολλά τα αμπεράρη) και ο άλλος ο ασφαλείας που έχουν οι σύγχρονοι πίνακες τον επαναφέρει σε λειτουργία.Συνεπώς μια παλιά τιβί κάλλιστα μπορεί αυτό να το εκλάβει σαν επανεκκίνηση....

 

Τι τον θέλω το νίκοτς...:P

 

ΠΟΠΟΠΟ ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ. ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΠΟΠΟ ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ. ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙΣ

Και η φάση είναι ότι όλα είναι στοιχειοθετημένα,έτσι;

 

Δεν με πρόλαβες στο ζενιθ μου εδώ μέσα,στην άλλη ζωή ίσως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπεσε λέει πολυ ξύλο στο εκπα στο φυσικο στη συνελευση

 

 

ρε λεφτερ στο μικρες αποριες ρωτας; πανε στο γουιντοζ.

 

Ισχύει! Εμένα συνήθως μου κολλάνε και κάτι ηλίθιες εμμονές λες και πέφτει το μυαλό μου σε μια ατέρμονη λούπα! Κοιτα να δεις.. και νόμιζα οτι μόνο σε μένα συμβαίνει!

 

Το αυτό σήμερα το βράδυ. Πόσο σας μισώ απαίσια στρουμφάκια και τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θελω γλυκο ρε. ενα φρεντεσπρεσο βαλε κει μεσα να δεις ποτε θα τρεξω.

Τετραπλό εσπρέσο Firenze,να πας σα νάχεις βάλει αμορτισέρ.

 

ρε λεφτερ στο μικρες αποριες ρωτας; πανε στο γουιντοζ.

και πως θα τρολάρουμε ρε μπαγλαμίδη εμείς στα σοβαρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε λεφτερ στο μικρες αποριες ρωτας; πανε στο γουιντοζ.

 

ΈΕΕΕΕΕΕΕΛΑΑΑΑΑΑ.... ΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ στο γουιντόζ σεκτιον μάναμ... ΕΕΕΕΕΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε λεφτερ στο μικρες αποριες ρωτας; πανε στο γουιντοζ.

 

λες ε; Θα πάω, το βραδάκι. Προς το παρόν, ο γούγλης μου βγάζει ότι δεν το γλιτώνω το φορμάτ αν δεν έχω μαύρη ζώνη στα γκουμπιούτερ. Και δεν έχω...

 

 

 

 

Εντωμεταξύ, τι λένε ρε οι μαλάκες, 100 ευρώ ένας 500άρης σκληρός; Πριν καναδυότρια χρόνια 50 ευρά είχα πάρει έναν τέτοιονα...

 

ΈΕΕΕΕΕΕΕΛΑΑΑΑΑΑ.... ΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ στο γουιντόζ σεκτιον μάναμ... ΕΕΕΕΕΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

 

βάλε λάδι, έρχομαι το βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με λιγα λογια, θες ενα cd απο γουιντοζ ακριβως ιδιας έκδοσης, καλό να είναι και το ίδιο service pack, να εκκινήσεις από το cd και να μπεις στο recovery console, κι εκεί με 2-3 κινήσεις νίντζα να δεις μπας και σωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο χλωμο δεν γίνεται. Πιο χλωμό δεν γίνεται.

 

Άκυρο άλεξ, μην βάζεις λάδι, ξεκινάω φορματάκι. Μην ξεχάσω να τσεκάρω τον δίσκο πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στασου, μύγδαλα, μπορει να είναι και πιο απλό, να έχει κρατήσει snapshot του συστήματος και να κάνει recover, ή να κάνει repair..

 

 

 

εν τω μεταξυ, η ιωση αυτή λέει πρώτα σε έχει 2 μέρες στο περίμενε με ψιλοενόχληση στο λαιμό και ψιλομπούκωμα, και μετά σε πιάνει καλά.

 

είμαι στη 2η μέρα. η αίσθηση του μελλοθάνατου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...