Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν τα όνειρα όταν σε καίει ο πυρετός δεν έχει... στο ένα είδα ότι έχασα το χρώμα στον έναν αμφιβληστροειδή μου στο άλλο ότι έκλεισα εισιτήριο για Λονδίνο μέσω Κύπρου. Κάπου στο ενδιάμεσο είχα ξυπνήσει μούσκεμα στον ιδρώτα' date=' άλλαξα και ξανά τα ίδια.[/quote']

Τι άλλαξες; Βρακάκι;;

Παντως το δεύτερο ακούγεται πιο τραγικό από το μάτι ε.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Σαν τα όνειρα όταν σε καίει ο πυρετός δεν έχει...

 

Ισχύει! Εμένα συνήθως μου κολλάνε και κάτι ηλίθιες εμμονές λες και πέφτει το μυαλό μου σε μια ατέρμονη λούπα! Κοιτα να δεις.. και νόμιζα οτι μόνο σε μένα συμβαίνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τα όνειρα όταν σε καίει ο πυρετός δεν έχει... στο ένα είδα ότι έχασα το χρώμα στον έναν αμφιβληστροειδή μου στο άλλο ότι έκλεισα εισιτήριο για Λονδίνο μέσω Κύπρου. Κάπου στο ενδιάμεσο είχα ξυπνήσει μούσκεμα στον ιδρώτα, άλλαξα και ξανά τα ίδια.

Αν εννοείς το χρώμα των ματιών σου, λέγεται ίριδα (ο φύτουλας διορθώνει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τα όνειρα όταν σε καίει ο πυρετός δεν έχει... στο ένα είδα ότι έχασα το χρώμα στον έναν αμφιβληστροειδή μου στο άλλο ότι έκλεισα εισιτήριο για Λονδίνο μέσω Κύπρου. Κάπου στο ενδιάμεσο είχα ξυπνήσει μούσκεμα στον ιδρώτα, άλλαξα και ξανά τα ίδια.

 

Εγώ είδα ότι ήμουν σε ένα μπαράκι? και μίλησα σε μια γκόμενα αλλά δεν μου βγήκε σε καλό (δεν θυμάμαι καλά). Τώρα που ξύπνησα είναι μσν.

Τι κάνεις τώρα. Της μιλάς ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είδα ότι ήμουν σε ένα μπαράκι? και μίλησα σε μια γκόμενα αλλά δεν μου βγήκε σε καλό (δεν θυμάμαι καλά). Τώρα που ξύπνησα είναι μσν.

Τι κάνεις τώρα. Της μιλάς ή όχι;

Αν είναι καλή, της μιλάω εγώ. Εσύ ασ' την ήσυχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει τυχει σε κανεναν να ανοιξει η τηλεοραση απο μονη της ενω κοιμαστε ? οπως κοιμαμαι ξαφνικα πεταγομαι και κοιταω προς την τηλεοραση λες και το ηξερα οτι ηταν ανοιχτη, τωρα η ανοιξε εκεινη την στιγμη και με ξυπνησε η ηταν ανοιχτη ωρα.

 

το τηλεκοντρολ ηταν 2 μετρα μακρια μου δεν την ανοιξα καταλαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει τυχει σε κανεναν να ανοιξει η τηλεοραση απο μονη της ενω κοιμαστε ? οπως κοιμαμαι ξαφνικα πεταγομαι και κοιταω προς την τηλεοραση λες και το ηξερα οτι ηταν ανοιχτη, τωρα η ανοιξε εκεινη την στιγμη και με ξυπνησε η ηταν ανοιχτη ωρα.

 

το τηλεκοντρολ ηταν 2 μετρα μακρια μου δεν την ανοιξα καταλαθος

 

Το πιθανότερο είναι έτσι όπως κοίταξες απότομα την τηλεόραση να άνοιξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εγω δεν τρολαρω ομως μιλαω σοβαρα, υπνοβατης δεν ημουν ποτε να πεις οτι πηγα και την ανοιξα στον υπνο μου το μονο που σκεφτομαι ειναι μηπως γινεται απο αλλαγη τασης κατι τετοιο η απο βλαβη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει. Θυμάμαι η παλιά τηλεόραση που είχαμε, όταν "έπεφτε και ξαναερχόταν το ρεύμα" άνοιγε στο 1ο κανάλι σε default ρυθμίσεις (ένταση ήχου φωτεινότητα και τέτοια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...