Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν κάνω λάθος στο mega έχει Αποελ-Ρεαλ Μαδρίτης. Στα παράλληλα απαραίτητο να βλέπεις Νετ, τον Εξάστερο απέναντι στην Macabi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

ο εξάστερος να πάρει τα κάκαλαμ, το άθλημά του είναι το πιό ηλίθιο άθλημα στον πλανήτη. ΑΠΟΕΛΑΡΑ ΟΕΟΕΟΕ, ΟΕΟΕΟΕ, ΟΕΟΕΟΕ.

 

Τιβι, μπύρα και πατλάκια το βράδυ! Μπράβο γκανγκ, με έφτιαξες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο εξάστερος να πάρει τα κάκαλαμ, το άθλημά του είναι το πιό ηλίθιο άθλημα στον πλανήτη. ΑΠΟΕΛΑΡΑ ΟΕΟΕΟΕ, ΟΕΟΕΟΕ, ΟΕΟΕΟΕ.

 

Τιβι, μπύρα και πατλάκια το βράδυ! Μπράβο γκανγκ, με έφτιαξες!

Πιφ,Παλιοσαλονικιέ! Πανάθα ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε? Πριν μια βδομάδα το ετοίμαζαν

 

Πάρκαρα χθες απέξω και με το που καταβαίνω το βλεπω φατσα φόρα. Νομιζα ότι ημουν στην ΠΠ Γερμανού...

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πείτε κ σε μας τι έγραψε ο τζεησον... Έπισης όταν του απαντάτε πάντα με quote k Όχι reply!

Ότι ξύπνησε το μωρό της αδερφής του από τα νευρα του πιυ έχασε στο φίφα κι αυτή έβαλε το σύζυγο να τον δείρει και εκεί έσπασαν κάτι παράθυρα και δυο κεφάλια. Ο τζέησον όμως βράχος και αναζητάει χρήματα να επισκευάσει τα πσπασμένα παράθυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορία που αν δεν την λύσω θα τρελαθώ σωματικά οχι στο εγγεφαλικό θέμα δεν ειναι πρόβλημα ξαναλέμε δυο αυτοκίνητα ξεκινάνε απο την πρωτεύουσα της Αχαΐας εκεί με τους γύφτους που εχει και τσιγγάνους με προορισμό 38 λεπτά έξω λιγο πιο πέρα ειναι ενα χωριο δεν το ξέρεις τέλος πάντων και τα δυο φορτωμένα πατάτα απο τον κάμπο αλλα το ένα ειναι 100kg πατάτα φορτωμένο παραπάνω φορτωμένο αν τα πιάσουν φορτομένα παραπάνω φορτομένα με πατάτα ενω το χαρτί λέει άλλα κυριε γιατι κάνατε παράβαση σου λεει ο τροχοφύλακας ποίος πάει φυλακή ποίος γλυτώνει το μπλόκο και ποιος εχει χαρτιά για την παραπάνω πατάτα μηπως την παρει ο τροχοφυλακας ο αγρότης φύλακας για να κάνει στραβά μάτια αν πατησει γκάζι ο άλλος θα φύγει πιο γρήγορα οποτε ποσο σου κόβει απο την τελική του φορτηγού το 100 κιλά πατάτας φορτίο έξτρα δεν φτάνουν τα ίδια γκάζια ειναι σίγουρο.

 

Το φορτηγό Α είναι μάρκας τάδε ειναι νόμιμος πολίτης έντιμος στο χαρτί

Το φορτηγό Β είναι μάρκας τάδε έχει 100 κιλά πατάτας παραπανίσιους

 

ποιος θα φτάσει πρώτος :mellow: :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O usain bolt.

 

κάτι άλλη μαρκα ταδε ειναι και τα δυο δεν θυμάμαι νομίζω ειναι σκάνια λέγονται αλλα ξέρω γω μπορει και αυτή να ειναι ξέρεις απο φορτιγά εγω δεν ξέρω τεσπα :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορία που αν δεν την λύσω θα τρελαθώ σωματικά οχι στο εγγεφαλικό θέμα δεν ειναι πρόβλημα ξαναλέμε δυο αυτοκίνητα ξεκινάνε απο την πρωτεύουσα της Αχαΐας εκεί με τους γύφτους που εχει και τσιγγάνους με προορισμό 38 λεπτά έξω λιγο πιο πέρα ειναι ενα χωριο δεν το ξέρεις τέλος πάντων και τα δυο φορτωμένα πατάτα απο τον κάμπο αλλα το ένα ειναι 100kg πατάτα φορτωμένο παραπάνω φορτωμένο αν τα πιάσουν φορτομένα παραπάνω φορτομένα με πατάτα ενω το χαρτί λέει άλλα κυριε γιατι κάνατε παράβαση σου λεει ο τροχοφύλακας ποίος πάει φυλακή ποίος γλυτώνει το μπλόκο και ποιος εχει χαρτιά για την παραπάνω πατάτα μηπως την παρει ο τροχοφυλακας ο αγρότης φύλακας για να κάνει στραβά μάτια αν πατησει γκάζι ο άλλος θα φύγει πιο γρήγορα οποτε ποσο σου κόβει απο την τελική του φορτηγού το 100 κιλά πατάτας φορτίο έξτρα δεν φτάνουν τα ίδια γκάζια ειναι σίγουρο.

 

Το φορτηγό Α είναι μάρκας τάδε ειναι νόμιμος πολίτης έντιμος στο χαρτί

Το φορτηγό Β είναι μάρκας τάδε έχει 100 κιλά πατάτας παραπανίσιους

 

ποιος θα φτάσει πρώτος :mellow: :mellow:

 

http://www.youtube.com/watch?v=F40dYFuzTFM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...