Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον καταφερα να αρρωστησω (δεν ξερω πως) πυρετουλης και συναχακι.. Το θεμα ειναι ότι την Τριτη δεν πρέπει να ειμαι αρρωστος και επειδη αυτό δεν γίνεται δεν πρεπει να εχω συμπτωματα να με ταλαιπωρούν, Τον πυρετο τον παλευω αν ειναι κατω απο 38 ή στην τελικη παιρνω κανα παναντολ αν και δεν το συνηθιζω με το συναχι τι γινεται; Παιζει καποιο σπρει να το χρησιμοποιησω εκεινη τη μερα να μην καταλαβαινω Χριστό;

 

Φιλαράκι, διπλό κομτρεξ και οτριβίνα και μήπως έχεις ένα κατοστάρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

 

Φιλαράκι' date=' διπλό κομτρεξ και οτριβίνα και μήπως έχεις ένα κατοστάρικο.[/quote']

 

Το κομτρεξ δε σε φερνει λιγο υπνο; Λιγη μαστουρα;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι, διπλό κομτρεξ και οτριβίνα και μήπως έχεις ένα κατοστάρικο.

 

To οτριβιν ποτε δεν το συμπάθησα. Εκανα ενα σερτς σπιτι και βρηκα Pulmicort Nasa Aqua και Dexa Rhinaspray νομιζω το 2ο ειναι κορτιζονουχο, μπορει και το 1ο. Λεω να ντοπαριστω με αυτα τα 2 εκτός και αν το κομτρεξ κανει δουλεια.

 

Επισης δεν θελουμε υπνο και μαστουρα που λεει ο Ατηλιος γιατι θα πρεπει να οδηγησω και καποιες ωριτσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μαστούρα ρε τραχανοπλαγιά άθλιε, έχει και καφεΐνη μέσα ναούμε.

Εγώ που είμαι και νυσταλεό παλικάρι πάντως, δεν είδα τέτοια.

 

Κατά τα άλλα κρις, αγαπώ κορτιζόνη, αλλά δεν ξέρω για αυτά που λες. Δε χρειάστηκε ποτέ να την ψάξω γιατί το οτριβίν με έβγαζε καθαρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To οτριβιν ποτε δεν το συμπάθησα. Εκανα ενα σερτς σπιτι και βρηκα Pulmicort Nasa Aqua και Dexa Rhinaspray νομιζω το 2ο ειναι κορτιζονουχο, μπορει και το 1ο. Λεω να ντοπαριστω με αυτα τα 2 εκτός και αν το κομτρεξ κανει δουλεια.

 

Επισης δεν θελουμε υπνο και μαστουρα που λεει ο Ατηλιος γιατι θα πρεπει να οδηγησω και καποιες ωριτσες.

 

αυτο λειτουργει σαν ναπαλμ για τις μυξες αλλα μην το παρεις πανω απο δυο μερες συνεχομενα γτ μετα θα θες καλεμι και σφυρι για να ανοιξει η μυτη. 1 ψεκασμο σε καθε ρουφουνι 1 φορα την μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

To οτριβιν ποτε δεν το συμπάθησα. Εκανα ενα σερτς σπιτι και βρηκα Pulmicort Nasa Aqua και Dexa Rhinaspray νομιζω το 2ο ειναι κορτιζονουχο' date=' μπορει και το 1ο. Λεω να ντοπαριστω με αυτα τα 2 εκτός και αν το κομτρεξ κανει δουλεια.

 

Επισης δεν θελουμε υπνο και μαστουρα που λεει ο Ατηλιος γιατι θα πρεπει να οδηγησω και καποιες ωριτσες.[/quote']

 

Και το πουλμικορτ πρεπει να χει...

 

Λουσι θα δειξει αυριο τι θα μας πει το θυμα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλίμονο. Αφού σου αρέσει εσένα. Το κακό είναι ότι πηγαινοέρχεσαι με τρένο γαμώτο :D

 

Εγώ θα πάω στο χωριουδάκιμ πάντως :-) Απογευματάκι παρασκευής, μετά την δουλειά δρόμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...