Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έβαλα αστερίσκο.

 

Μπερδεμένο είναι και θα σου έστελνα φωτογραφία της για να ξέρεις τη συνέχεια σε όλα τα κομβικά καμώματα της ζωής μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

οκ, ανησύχησα για λίγο.

 

 

Πάω για ύπνο. Χτες ήπιαμε τον κώλο μας πάλι, και το πρωί ξύπνησα 8:05, 55 λεπτά μετά το χτύπημα του ξυπνητηρίου και 5 λεπτά πριν το χτύπημα του κουδουνίου (του σχολείου). Φυσικά δεν πήγα σχολείο, κοπάνα, η 2η φέτος. Και όλη μέρα είμαι κουδούνι.

 

Πάω για ύπνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πατάω τον διακόπτη του μπάνιου ανέμελος μπαίνοντας, και ΜΠΡΑΦ σκάει η λάμπα.

 

Άντε να μαζεύω τώρα γυαλιά, και να ζω με τον φόβο μην σκάσει και η άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν μπορούσα να σηκώσω το κεφάλι μου. Επίσης, είναι δίωρο το πρώτο, οπότε θα πήγαινα την 3η ώρα... Και κλειδώνουν και τις πόρτες, θέλει να χτυπάς θυροτηλέφωνα, να έρχεται να σου ανοίξει κάποιος, βαβούρα μωρέ.

 

Και πατάω τον διακόπτη του μπάνιου ανέμελος μπαίνοντας, και ΜΠΡΑΦ σκάει η λάμπα.

 

Άντε να μαζεύω τώρα γυαλιά, και να ζω με τον φόβο μην σκάσει και η άλλη.

 

πω, το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ii8UoZXNbJ8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν το έπαιζα άρρωστος και ήμουν πιστικός, θα με πλάκωναν στις σούπες και δεν θα με άφηναν να βγω έξω "μην γίνω χειρότερα". Καλύτερα σχολείο ρε φίλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με έβαζαν με την κυρία που μας καθάριζε κι έβλεπα χαμογελάτε είναι μεταδοτικό (Μικρούτσικος έτσι!)... Ναι είμαι πριν τη Μενεγακη.

 

Στο απογευματινό μαθημα πηγαινα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γαμημένο το φβ έχει καταντήσει τρομερά ενοχλητικό. Είναι ονλάιν 4 φίλοι αλλά η μαλακία εμφανίζει 20 εικονίδια φίλων στο τσατ γιατί βλέπει μονίμως μέσα όσους μπαίνουν από το κινητό.

 

Γαμώ την πουτάνα του δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με έβαζαν με την κυρία που μας καθάριζε κι έβλεπα χαμογελάτε είναι μεταδοτικό (Μικρούτσικος έτσι!)... Ναι είμαι πριν τη Μενεγακη.

 

Στο απογευματινό μαθημα πηγαινα πάντα.

 

αδέρφια μου πλούσιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...