Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Ατήλιε, δεκτό. Ξέρει κανείς αν το The Woman in Black που το κατέβασα για μια φίλη λέει τίποτα;

την έχω δει. αν ελεγε κατι θα το θυμομουν οποτε μαλλον ειναι μονο για τριτη βραδυ που έφαγες ακυρο απο την μαιρουλα για ποτακι και οι αλλοι βλεπουν κανα πρωταθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλάκα, είμαι με τα γυαλιά ηλίου μες στο σπίτι με αναμμένα όλα τα φώτα και το κόντραστ στο φουλ γιατί έσπασα τα κανονικά μου...

 

νομίζεις πως είμαι σε θέση;

 

Ατήλιε, δεκτό. Ξέρει κανείς αν το The Woman in Black που το κατέβασα για μια φίλη λέει τίποτα;

για μια φίλη λέει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλάκα, είμαι με τα γυαλιά ηλίου μες στο σπίτι με αναμμένα όλα τα φώτα και το κόντραστ στο φουλ γιατί έσπασα τα κανονικά μου...

 

νομίζεις πως είμαι σε θέση;

ενταξει θα λεμε οτι την εχεις πιει, έχεις σκαλωσει και δε τα βγαζεις. Προσοχη στους τοιχους μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλάκα, είμαι με τα γυαλιά ηλίου μες στο σπίτι με αναμμένα όλα τα φώτα και το κόντραστ στο φουλ γιατί έσπασα τα κανονικά μου...

 

νομίζεις πως είμαι σε θέση;

 

 

για μια φίλη λέει!

 

εντάξει, για τον γκόμενο, με τσάκωσες.

Lookin' cool btw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη στους τοιχους μονο.

Lookin' cool btw.

με τα γυαλιά εννοείς;

 

 

α ρε, ψάχνω αλλά δεν βρίσκω...

θυμάστε μια παλιά διαφήμιση, μάλλον Diesel, που είναι ένας τύπος στο κλαμπ μέσα με γυαλιά ηλίου, και μετά πάει στην τουαλέτα (δε λέω παρακάτω μπας και βρεθεί κανα γιουτουμπάκι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...