Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παππού κάνε κίνηση για μπιφτέκωμα να κουρνιάσει στη γωνιά της...

 

Αν και το μεσημέρι φαινόταν πως αυτό το βράδυ είχε προοπτικές, ξαφνικά καμία δεν απαντάει το τηλέφωνο. πιφ.

 

EDIT: ήμουν άδικος, μόλις παραπονέθηκα, τσουπ έσκασαν 2 μηνυματάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

δεν κάνω τέτοια πράγματα, πέρασε η μία και με πήρε και πήγαμε και ακούσαμε/χορέψαμε...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=2KyvXtpY45I

 

 

 

Καλή σας μέρα, καλή μου νύχτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη μέρα μετά από καιρό που μετά την δουλειά δεν έχω κανονισμένη δουλειά. Φυσικά όλο και κάτι θα βγει αλλά μέχρι τότε θα λαχταρώ τον καναπέ μου απογευματιάτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που πρέπει να διαβασω ή να προλάβω καποιο ντεντλαιν για καμια εργασία βαριέμαι του θανατα, χασμουριέμαι όλη μερα και τελικά σαπίζω μπροστα στο πισι χωρις να κανω τιποτα. Μολις περάσει αυτη η περιοδος και από την επόμενη ωρα σκεφτομαι ότι δεν έχω τι να κανω καθομαι μπροστα στο πισι και βαριέμαι μετά από λίγο θέτω στόχους και κανω to-do-list, τις οποιες διαβάζω αργότερα και γελάω, και τελικά δεν κάνω τίποτα και συνεχίζω να σαπίζω.

τρου στορι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που πρέπει να διαβασω ή να προλάβω καποιο ντεντλαιν για καμια εργασία βαριέμαι του θανατα, χασμουριέμαι όλη μερα και τελικά σαπίζω μπροστα στο πισι χωρις να κανω τιποτα. Μολις περάσει αυτη η περιοδος και από την επόμενη ωρα σκεφτομαι ότι δεν έχω τι να κανω καθομαι μπροστα στο πισι και βαριέμαι μετά από λίγο θέτω στόχους και κανω to-do-list, τις οποιες διαβάζω αργότερα και γελάω, και τελικά δεν κάνω τίποτα και συνεχίζω να σαπίζω.

τρου στορι.

 

είσαι και εσύ (όπως και εγώ) το target group των απανταχού to do list app προγραμματιστών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xρειάζομαι μία δεύτερη δουλειά ( η πρώτη είναι για να πληρώνει λογαριασμούς μόνο ) αλλά δεν ξέρω πόσο καιρό ακόμα θα έχω και την πρώτη δουλειά :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...