Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Επιασε φωτιά η καμινάδα στο δίπλα διαμέρισμα.Λαχτάρησα,καλά τι θόρυβο κάνει.Πωω δεν είχα σκεφτεί ότι μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο.Αμα την καθαρίζεις υπάρχει πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιασε φωτιά η καμινάδα στο δίπλα διαμέρισμα.Λαχτάρησα,καλά τι θόρυβο κάνει.Πωω δεν είχα σκεφτεί ότι μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο.Αμα την καθαρίζεις υπάρχει πρόβλημα;

 

Αν ψήνεις στο τζάκι συνέχεια λιπαρά κρέατα, αυτά παθαίνεις. Γεμίζει η καμινάδα λίγδα και μια μέρα παίρνει φωτιά.

Το είχανε παραγαμήσει με τις λουκανικάρες και τα χοιρινά ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν τα πετάνε αυτά έτσι, αφιλτράριστα. Εδώ έχουμε ufo που πλησιάζουν, βάσεις εξωγήινων στη σελήνη, ύποπτη ηλιακή ακτινοβολία, το τέλος του κόσμου πάνω στις γιορτές των Χριστουγέννων, τα νερά του Έβρου ακόμη ψηλά και σαν να μη φτάνουν όλα αυτά, μας γκρεμίζεις το όνειρο και αποκαλύπτεις εισβολή των ΗΠΑ στα τιμημένα εδάφη των Τεντέσκων;

 

Λίγο έλεος, δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ακτίνα 3-5km από το πάλαι ποτέ κέντρο της ddr δεν ακούς Γερμανικά πλέον... οι Ασιάτες είναι περισσότεροι από τα δέντρα... κανείς πεζός/ποδηλάτης δεν περιμένει στα φανάρια.

 

Εγώ αλλιώς την θυμόμουν την 'ερμανία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ακτίνα 3-5km από το πάλαι ποτέ κέντρο της ddr δεν ακούς Γερμανικά πλέον... οι Ασιάτες είναι περισσότεροι από τα δέντρα... κανείς πεζός/ποδηλάτης δεν περιμένει στα φανάρια.

 

Εγώ αλλιώς την θυμόμουν την 'ερμανία

 

Γκάσταρμπάιτερ αλά Κίνα και γιου ες...τι σε χαλάει; ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκάσταρμπάιτερ αλά Κίνα και γιου ες...τι σε χαλάει; ;ρ

 

νταξ, δεν με χαλάει και πολύ... απλά μου έκανε εντύπωση. Πιο πολλά γερμανικά μίλησα με την μάνα μου στο τηλέφωνο παρά εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν 10 λεπτα βαριομουν την ζωη μου, οποτε ειπα να κοιταξω στο ιντερνετι για την υπευθυνη καθηγητρια της πτυχιακης μου. τελικα επεσα πανω σε ενα αρθρο, που λεει οτι αυτο τον σεπτεμβρη, σε ενα μαθημα της περασαν 2 ατομα ολα κι ολα απο τα 147. :fear: :fear: ειμαι σε κατασταση σοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...