Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ συνήθως απλά διεξάγω τον διάλογο με τέτοιο τρόπο ώστε να μη χρειαστεί να αναφέρω όνομα.

 

Γενικά είμαι της άποψης ότι το όνομα είναι το τελευταίο που μαθαίνεις για κάποιον σε φάση πρώτης γνωριμίας. Πες μου τι είσαι για να δω αν αξίζει τον κόπο να μάθω την ταμπέλα σου =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Εγώ ξεχνάω και ονόματα και φάτσες. Και όχι μόνο αυτό, αλλά πολλές φορές χαιρετάω άγνωστο κόσμο επειδή νομίζω πως είναι κάποιος γνωστός -ενώ τον ίδιο γνωστό αν τον δω 2 μέρες μετά, παίζει και να μη τον γνωρίσω.

 

Επίσης είστε ερασιτέχνες με τα "ρε μαλάκα" και τα "μωρό μου". Πλέον όποτε συστήνομαι το ξεκαθαρίζω, "θα το έχω ξεχάσει σε λίγο, έχω πρόβλημα". Και είναι πολύ μεγάλο bonding να έχει ξεχάσει και ο άλλος το δικό σου, νοιώθετε πολύ κοντά. Alienation's the strongest bond between us: it's shared by the whole world.

 

Καφέ θέλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης είστε ερασιτέχνες με τα "ρε μαλάκα" και τα "μωρό μου". Πλέον όποτε συστήνομαι το ξεκαθαρίζω, "θα το έχω ξεχάσει σε λίγο, έχω πρόβλημα".

 

 

Αυτό αυτό αυτό!

 

Βέβαια όταν μπαίνουν στη μέση επαγγελματικά δεν λέει πολύ. Εκεί όταν κάνεις τη χειραψία επαναλαμβάνεις το όνομα. Είναι πιο εύκολο να σου μείνει μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξεχνάω και ονόματα και φάτσες. Και όχι μόνο αυτό, αλλά πολλές φορές χαιρετάω άγνωστο κόσμο επειδή νομίζω πως είναι κάποιος γνωστός -ενώ τον ίδιο γνωστό αν τον δω 2 μέρες μετά, παίζει και να μη τον γνωρίσω.

 

αυτό, αλλά εγώ δεν χαιρετάω μέχρι να με χαιρετήσουν.

 

 

 

 

Πουλέτε, φέτος τα γεννέθλιά μας πέσαν ΤΡΙΤΗ, και, ω ναι, ετοιμάζω μαραθώνιο τηγανίσματος θαλασσινών. Κατάνυξη. Τζάμι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξεχνάω και ονόματα και φάτσες. Και όχι μόνο αυτό, αλλά πολλές φορές χαιρετάω άγνωστο κόσμο επειδή νομίζω πως είναι κάποιος γνωστός -ενώ τον ίδιο γνωστό αν τον δω 2 μέρες μετά, παίζει και να μη τον γνωρίσω.

 

Επίσης είστε ερασιτέχνες με τα "ρε μαλάκα" και τα "μωρό μου". Πλέον όποτε συστήνομαι το ξεκαθαρίζω, "θα το έχω ξεχάσει σε λίγο, έχω πρόβλημα". Και είναι πολύ μεγάλο bonding να έχει ξεχάσει και ο άλλος το δικό σου, νοιώθετε πολύ κοντά. Alienation's the strongest bond between us: it's shared by the whole world.

 

Καφέ θέλω

Νωρίς δεν είναι;lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό αυτό αυτό!

 

Βέβαια όταν μπαίνουν στη μέση επαγγελματικά δεν λέει πολύ. Εκεί όταν κάνεις τη χειραψία επαναλαμβάνεις το όνομα. Είναι πιο εύκολο να σου μείνει μετά.

 

Η απόλυτη φλωριά. Αν δεν πεις στον πελάτη "ρε μαλάκα" ή ακόμα καλύτερα "μωρό μου" είσαι πολύ lame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και σε σε έπιασα, πάρε το απόλυτο καλοκαιρινό gadger:

 

7240.jpg%20

μπράβο ρε μινάρα άθλιε, μου έδωσες ιδέα για πτυχιακή!

 

Πουλέτε, φέτος τα γεννέθλιά μας πέσαν ΤΡΙΤΗ, και, ω ναι, ετοιμάζω μαραθώνιο τηγανίσματος θαλασσινών. Κατάνυξη. Τζάμι.

 

Να τα χιλιάσεις βρε, και με 100 παιδιά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα λεφτερ.

 

 

Το adventure ανώτερο όλων ήταν το The Neverhood cronicles.

Δε μπορειτε να με πείσετε για κάτι διαφορετικό.

 

κατατά Myst, Riven και Atlantis.

 

Ονόματα δε θυμάμαι με την καμία. Φάτσες τα πάω κάπως καλύτερα αλλά όχι καλά.

 

 

Κώλο και bra size όμως δεν ξεχνώ ποτέ. ^_^

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...