Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40' αερόβια 3 φορές τη βδομαδα + λιγα βαρη. Ειμαι ανιατη περίπτωση. Μελατονίνη που βρίσκουμε και πως τη ζητάμε; Ειχες καμια παρενέργεια από αυτες που περιγράφουν τα σαιτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

40' αερόβια 3 φορές τη βδομαδα + λιγα βαρη. Ειμαι ανιατη περίπτωση. Μελατονίνη που βρίσκουμε και πως τη ζητάμε; Ειχες καμια παρενέργεια από αυτες που περιγράφουν τα σαιτ;

 

Όχι παρενέργειες δεν είχα. Συνήθως παίρνω μαγνήσιο και *κάπως* βοηθάει, το θέμα είναι ότι όσο ήμουν άνεργη δεν ήταν και επιτακτική ανάγκη να χαπακώνομαι οπότε το απέφευγα, τώρα δεν ξέρω τι θα κάνω. Επειδή στο σόι είμαστε όλοι της αϋπνίας έχουμε περάσει όλοι από μελατονίνες - για να καταλάβεις μελατονίνη έχει και το γαλατάκι που λένε ότι σε νυστάζει - και κανείς δεν είχε παρενέργειες. Θα κοιτάξω το σκέυασμα στο σπίτι και θα σου πω.

 

Η βαλεριάνα αντίθετα μου έχει κάνει κάποιες φορές ληθαργικό ύπνο με εφιάλτες και τέτχοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι παρενέργειες δεν είχα.

 

"Οι κυριότερες παρενέργειες που έχουν αναφερθεί για τη μελατονίνη, είναι υπνηλία, ενοχλήσεις στο στομάχι, κατάθλιψη, αίσθημα μέθης, πονοκέφαλος"

 

Είσαι σίγουρη πως δεν εμφανίζεις καμία από τις παραπάνω παρενέργειες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Οι κυριότερες παρενέργειες που έχουν αναφερθεί για τη μελατονίνη, είναι υπνηλία, ενοχλήσεις στο στομάχι, κατάθλιψη, αίσθημα μέθης, πονοκέφαλος"

 

Είσαι σίγουρη πως δεν εμφανίζεις καμία από τις παραπάνω παρενέργειες;

 

Υπνηλία όχι, ενοχλήσεις στο στομάχι όχι, αίσθημα μέθης όχι, πονοκεφάλους δεν έχω (σπανίως ημικρανίες, ναι). Με λες καταθλιπτική καρδιά μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπνηλία όχι, ενοχλήσεις στο στομάχι όχι, αίσθημα μέθης όχι, πονοκεφάλους δεν έχω (σπανίως ημικρανίες, ναι). Με λες καταθλιπτική καρδιά μου;

 

misc-got-a-badass-over-here.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι πραγμα ειναι αυτο! Ολη μερα ειμαι κομματια ξαπλωνω νωρις ενώ νυστάζω και με πιανει ο υπνος στις 6! ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!

Γενικά έχω θέμα με τον ύπνο αλλά πλεον η κατασταση έχει ξεφύγει.

Εγώ εχθές έπεσα 12.30 και κοιμήθηκα 3. Και το ξυπνητήρι βαράει στις 7. Σέρνομαι. Κάθε χρόνο Μάρτιο-Απρίλιο ξεκινάει το μαρτύριο.

 

Θα πάω να προμηθευτώ μαγνήσιο και μελατονίνες μου φαίνεται, δεν γίνεται.

Κοιμήθηκα 6, ξύπνησα 10.

 

1727-i-know-that-feel.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40' αερόβια 3 φορές τη βδομαδα + λιγα βαρη. Ειμαι ανιατη περίπτωση. Μελατονίνη που βρίσκουμε και πως τη ζητάμε; Ειχες καμια παρενέργεια από αυτες που περιγράφουν τα σαιτ;

 

δοκιμασε καθε μερα γυμναστικη και θα κοιμασε σαν πουλακι...

 

in other news

 

oh kai lang

youre so dead

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίνει μελατονίνη στον media player της ρε.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ

 

Κοιμήθηκα 6, ξύπνησα 10.

 

κοιμάμαι αργά και ξυπνάω μόνο αν μου πουν για καφέ ή φαί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...