Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

άμα βρεις κι εκείνο με τον Μάνεση, που λέει "πες το μωρή κουφάλα ότι είσαι κότα" και ο άλλος χεσμένος απαντάει "καλά ρε παιδιά, είμαι κότα", θα πάρω κάμψεις. Νομίζω στους χούλιγκανς ήτανε;

 

 

Καλημέρες έβρυμπάντυ, γαμώ τον φετινό χειμώνα όλο, γαμώ την κωλοβροχή μου γαμώ, δεύτερο συνεχόμενο ΣΚ που δεν πάμε στο χωριό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

βλεπει κανεις γολκινγκ ντεντ??

 

 

εχω δει τον πρωτο κύκλο και έχω τα πρώτα 10( ; ) νομίζω κόμικς

 

άμα βρεις κι εκείνο με τον Μάνεση, που λέει "πες το μωρή κουφάλα ότι είσαι κότα" και ο άλλος χεσμένος απαντάει "καλά ρε παιδιά, είμαι κότα", θα πάρω κάμψεις. Νομίζω στους χούλιγκανς ήτανε;

 

 

Καλημέρες έβρυμπάντυ, γαμώ τον φετινό χειμώνα όλο, γαμώ την κωλοβροχή μου γαμώ, δεύτερο συνεχόμενο ΣΚ που δεν πάμε στο χωριό.

 

μπροστά στο χορό του Πετρόχειλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα βρεις κι εκείνο με τον Μάνεση, που λέει "πες το μωρή κουφάλα ότι είσαι κότα" και ο άλλος χεσμένος απαντάει "καλά ρε παιδιά, είμαι κότα", θα πάρω κάμψεις. Νομίζω στους χούλιγκανς ήτανε;

 

 

Καλημέρες έβρυμπάντυ, γαμώ τον φετινό χειμώνα όλο, γαμώ την κωλοβροχή μου γαμώ, δεύτερο συνεχόμενο ΣΚ που δεν πάμε στο χωριό.

 

Με βάζεις δύσκολα...

 

ΤΕΛΟΣ σήμερα... μια βδομαδούλα Βερολίνο από αύριο να γεμίσουμε μπαταρίες για το ξεculιασμά που έρχεται οσονούπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα τη δυναμη ρε που δαγκώνουν τα κουνελάκια

 

 

Rabbits will attack with their teeth and claws. If you are on the receiving end of this, you are offending and/or intimidating your rabbit. Back off. Bunny bites can be very very painful.

 

Link

 

προτιμώ να μην το μάθω :lol:

 

με έχει δαγκώσει γάτα , καμήλα , σκύλος και προβατίνα γεννημένη αλλα να φαω και δαγκανιά απο τρωκτικό ? αυτή ειναι η δύναμη τους (αν έπαιζες pokemon yellow θα το θυμάσαι οταν σου δείχνει πως να πιάνεις pokemon στο πρώτο pokemon(που είναι τροκτικό) και η πρώτη επίθεση που κάνει ειναι bite! :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...