Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Μόνο τασάκι. Καθαρό. Καβατζωμένο από Goody's - δεν έλεγε να σπάσει τέτοιο έργο τέχνης... -_-

Επειδη οι αλλοι ειναι λιγο χέστηδες απανταω μονο σε σενα.

 

Εγώ οταν σούφρωνα τετοιες μλκιες , τα εσπαγα μολις εβγαινα εξω, ετσι για το γαμωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μονο θέμα που συγκεντρώνει πιθανότητες μαλλιοτραβηγματος ειναι αυτό της μαγειρικής αλλα και εκει εχουμε μαλλιοτραβηχτει ήδη 2-3 φορες και έχει κορεστει. :( Πφφφφφ..

 

Επίσης σήμερα δεν έκατσε να φαω.. Ξυπναω πρωι δεν τρωω, κατα τις 3 σκέφτομαι να μαγειρέψω κατι με παιρνει ενας φίλος τηλ. μου λεει να παω για καφε, βαζει καφε τσιμπαω 2 μπισκοτακια λέω νταξει θα φαω στο μαθημα μετα.. Παω μαθημα 5-10 γίνεται διαλειματακι κατα τις 8, παω στα γυρω μαγαζια όλα κλειστα, το μοναδικο ανοιχτο είχε 2 σπανακοπιτακια της κακιας ωρας τα παιρνω και λέω θα φαω μετα.. Φτανω σπίτι στις 10κ30 βρέχει πολύ.. Να μην παραγγειλω λεω γιατι που να τρεχουν και οι ντελιβεραδες ψυχη έχουν και αυτοι (οχι ολοι) (ειμαι ψιχουλα τελικα) (τελος εσωτερικων σκέψεων) κανω ένα τσαι, εχω και ενα παλιομηλο στο ψυγειο και καθομαι στο πισι. Τωρα πειναω και δεμενοιαζει για τους ντελιβεραδες αλλά ειναι όλα κλειστα. Αφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρισα και ειχε μπαμιες. εφτιαξα και ρυζι και εφαγα ενα πιατο, ολα αυτα γυρω στις 8. μετα τον αγώνα, ένιωθα λες και είχα να φάω από προπερσι οπότε έσυρα το κουφάρι μου και πηγα λιγο παρακατω στο σουβλατζιδικο και χτυπησα 2 γυρους, και η σκεψη μου ήταν για ποιο λόγο δεν πήρα και τρίτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη οι αλλοι ειναι λιγο χέστηδες απανταω μονο σε σενα.

 

Εγώ οταν σούφρωνα τετοιες μλκιες , τα εσπαγα μολις εβγαινα εξω, ετσι για το γαμωτο.

 

ΦΙΛ0$ Ε$Η ΠΡΑΙπΥ να εί$@ι μέγάλό αλ@ν]!

 

This is SPATA!

 

^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙΛ0$ Ε$Η ΠΡΑΙπΥ να εί$@ι μέγάλό αλ@ν]!

 

This is SPATA!

 

^_^

γραφω και με κέτσαπ στους τοιχους των γκουντις. Επίσης κατουράω και πετυχαίνω στεφάνι επίτηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ταμπλό μπαίνουν τα καλά, στην λεκάνη. Αλλά νταξ, δεν τα κάνω αυτά ποτέ, με πιάνει ταξική συνείδηση και αλληλεγγύη για τους εργαζόμενους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...