Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο λούσι είναι ο θείος μου ο ψεύτης μάναμ'... όχι εσύ. btw cheesecake κάμνεις; γιουβαρλάκια; τα αγαπημένα μου, να ξέρεις.

 

Cheesecake ναι, γιουβαρλάκια θα μάθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

ρε σπουδαγμένοι φιλόσοφοι του βάλτου τούτου... στην πρόταση "Καταγράφει «τις μέρες και τα έργα» των λούμπεν προλετάριων μεταναστών στις βιομηχανικές πόλεις της Δυτικής Γερμανίας" ποιοι διάολο είναι αυτοί οι "λούμπεν" που διαβάζω συχνά- πυκνά;

 

edit: άκυρο... το βρήκα

http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_columns_2_25/01/2002_13675

δεν είναι ομάδα της μπουντεσλίγκα τελικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λούμπεν είναι αυτός που έπεσε σε λούμπα. Καμιά σχέση με την τουλούμπα, η οποία είναι του Λούμπα. ο Λούμπας είναι καλό παιδί, καθόλου λούμπεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

καταρέει λιγάκι το forum ή μου φαίνεται? κάτι auto refresh χωρίς να κάνω κάτι (επιβεβαιωμένο κι από άλλο user) κάτι server errors κτλπ κτλπ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλέκο στη διαιτα συμμετείχε και εκεινη η συμπαθητική διαιτολόγος, που παρεμπιπτόντως μηπως έχουμε τα βιομετρικα της, κανα fb, msn έστω το τηλ της (καθαρα για επαγγελματικους σκοπους).

Το ξέρω εγώ το fb της.

 

καταρέει λιγάκι το forum ή μου φαίνεται? κάτι auto refresh χωρίς να κάνω κάτι (επιβεβαιωμένο κι από άλλο user) κάτι server errors κτλπ κτλπ :P

 

2 ποστ έχω ξεκινήσει να γράψω (στα οποία θα δώσεις την βοήθειά σου) και έχει κάνει ρεφρές το γαμήδι και τα έχασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

2 ποστ έχω ξεκινήσει να γράψω (στα οποία θα δώσεις την βοήθειά σου) και έχει κάνει ρεφρές το γαμήδι και τα έχασα.

 

trololol...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προγραμματίζω απο το πρωί σε python, μία subroutine για fortran 77...

 

Ναι δεν είναι συμβατά.

 

Μελετώντας την τελευταία συμβολή του αλετζου: οι άνθρωποι που χρησιμοποιούν τη φράση "οι δύο άκρες...", είναι μονοδιάστατοι. Για του λόγου το αληθές διαβάστε και το υπόλοιπο μηνυμα του στο θέμα με τους πόσους φίλους έχετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...