Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι, όχι, μη μου το κάνεις αυτό, να, να, κάνω έντιτ.

 

 

 

 

Πουλέτε, δεν έχω γνωρίσει πιο δουλευτάρικο παιδί από τον Αλεξ ε. Σαν αυθεντικός πόντιος άλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

όχι, όχι, μη μου το κάνεις αυτό, να, να, κάνω έντιτ.

 

 

 

 

Πουλέτε, δεν έχω γνωρίσει πιο δουλευτάρικο παιδί από τον Αλεξ ε. Σαν αυθεντικός πόντιος άλλωστε.

 

απλά είμαι μεθοδικός και προλαβαίνω και να ποστάρω (όλη την ώρα) και να ελέγχο τα forum μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φχαριστώ storemanager... αυτά που έγραψες σκέφτομαι και εγώ (λίγο ή πολύ). να'σαι καλά

Τέσσερα χρόνια τώρα δεν μούχει λείψει τίποτα,ας μπαίνω μέσα συνεχώς και αδιαλλείπτως.

Και τα ταξιδάκια μου στο αμπρόουντ έχω και τους δισκάκους μου για την παντοειδή καβάτζα μου αγοράζω (είπαμε,κατεβάστε γιατί χανόμαστε,σε λίγο θα πουλιέται κι ο αέρας λέμε) και τα αμαξάκια μου πάνε για service κάθε τόσο (μέχρι και ΚΤΕΟ περνάω ρε),ταβερνούλες για θαλασσινά ξεχασμένα βέβαια (αλλά καμια μαριδούλα όλο και σερβίρεται στη Λούτσα),χαράτσια-φόροι-υποχρεώσεις,όλα πλερώ,άμα ψιχαλίζει είναι έτσι και δεν με φτύνουνε...

 

..τί στα λέω όλα αυτά;Με το microμάγαζο θάχεις μια αξιοπρέπεια που σπάνια θα την αποκτήσεις οσφυοκάμπτοντας,ας φαίνεσαι άρχοντας/υπάλληλος,είναι κάτι χαράματα που γίνεται μπουρλίδα το μάτι....

 

 

Φεύγα όσο είναι νωρίς και τόλμα το,βάλε και τους οικείους μαζί με τους κολλητούς να σμπρώχνουν,εσείς οι πόντιοι είστε ευχή για τον Ελληνισμό,μια σπάνια μασωνία που εμείς οι και καλά αυτόχθονες απεκδυθήκαμαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέσσερα χρόνια τώρα δεν μούχει λείψει τίποτα,ας μπαίνω μέσα συνεχώς και αδιαλλείπτως.

Και τα ταξιδάκια μου στο αμπρόουντ έχω και τους δισκάκους μου για την παντοειδή καβάτζα μου αγοράζω (είπαμε,κατεβάστε γιατί χανόμαστε,σε λίγο θα πουλιέται κι ο αέρας λέμε) και τα αμαξάκια μου πάνε για service κάθε τόσο (μέχρι και ΚΤΕΟ περνάω ρε),ταβερνούλες για θαλασσινά ξεχασμένα βέβαια (αλλά καμια μαριδούλα όλο και σερβίρεται στη Λούτσα),χαράτσια-φόροι-υποχρεώσεις,όλα πλερώ,άμα ψιχαλίζει είναι έτσι και δεν με φτύνουνε...

 

..τί στα λέω όλα αυτά;Με το microμάγαζο θάχεις μια αξιοπρέπεια που σπάνια θα την αποκτήσεις οσφυοκάμπτοντας,ας φαίνεσαι άρχοντας/υπάλληλος,είναι κάτι χαράματα που γίνεται μπουρλίδα το μάτι....

 

 

Φεύγα όσο είναι νωρίς και τόλμα το,βάλε και τους οικείους μαζί με τους κολλητούς να σμπρώχνουν,εσείς οι πόντιοι είστε ευχή για τον Ελληνισμό,μια σπάνια μασωνία που εμείς οι και καλά αυτόχθονες απεκδυθήκαμαν...

 

Η απόφαση έχει ήδη ληφθεί, απλά παράλληλα κάνω "μεροκάματα" εδώ στο περιοδικό όταν βγαίνει τεύχος. Η φαμίλια με στηρίζει και εκτός από το φυσιολογικό άγχος δεν με προβληματίζει τίποτα άλλο. Και συμφωνώ με το σκεπτικό σου... δεν θέλω να γίνω εκατομμυριούχος, νορμάλ και με δουλειά. Όσο όμως κρέμομαι από τα κάκαλα του καθένα που στα 50 φεύγα του ερωτεύτηκε ρωσιδούλα, χαΐρι δεν θα έχω. Αυτομολώ και παλεύω για το τομάρι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πας σε σύμβουλο/ψυχολόγο πριν (επιστήμονα έτσι,όχι παρέα του ούζου),θα σου χρειαστεί.

 

Σοβαρά μιλάω.

 

Από τώρα ή όταν ανοίξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειες Αλέκο. :-) Θα εχεις και μεταχειρισμένα; Εχω ενα διπύρηνο για ζμπρωξιμο. :-D

Γκαζακια, check

Μαγαζι στην Περαμο, check

Απέναντι από τον μπλα μπλα μπλα, check

 

Για πότε τα εγκαινια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 κιλά σε έναν μήνα έχασα... αυτό όλο τον Φεβρουάριο που έγιναν όλα τα σκηνικά. Και το πιστεύω ότι ήταν μιας κάποιας μορφής κατάθλιψη αυτό που πέρασα. Ελπίζω αυτή να ήταν η αντίδραση του οργανισμού μου μόνο.

 

Μεγειες Αλέκο. :-) Θα εχεις και μεταχειρισμένα; Εχω ενα διπύρηνο για ζμπρωξιμο. :-D

Γκαζακια, check

Μαγαζι στην Περαμο, check

Απέναντι από τον μπλα μπλα μπλα, check

 

Για πότε τα εγκαινια;

 

 

Σαν το βιβλιοπωλείο του Άδωνη θα γίνει το μαγαζί μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 κιλά σε έναν μήνα έχασα... αυτό όλο τον Φεβρουάριο που έγιναν όλα τα σκηνικά. Και το πιστεύω ότι ήταν μιας κάποιας μορφής κατάθλιψη αυτό που πέρασα. Ελπίζω αυτή να ήταν η αντίδραση του οργανισμού μου μόνο.

Πέρασαν όμως όλα.

Σαν το βιβλιοπωλείο του Άδωνη θα γίνει το μαγαζί μου

Μη γαμήσω τώρα,ξέρεις κάτι κομιξάκια που έχει ο υποφαινόμενος;Ιλιάδα+Οδύσσεια,ακριβό-βαρύ χαρτί,τετραχρωμία,υποφερτό σκίτσο,σεβασμό στη παράδοση...

 

Παντού μπορείς να βρεις διαμαντάκια,μη ξανακούσω εκδοτική απαξίωση,α σέζω σην ψυς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 κιλά σε έναν μήνα έχασα... αυτό όλο τον Φεβρουάριο που έγιναν όλα τα σκηνικά. Και το πιστεύω ότι ήταν μιας κάποιας μορφής κατάθλιψη αυτό που πέρασα. Ελπίζω αυτή να ήταν η αντίδραση του οργανισμού μου μόνο.

 

 

αι στο διαολο ρε :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...