Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είναι στα 3-4 τετράγωνα μετά τον ξάδερφο μου τον Φελλαχίδη πηγαίνοντας προς αμμόλοφους. Στο ύψος που αρχίζει (ή τελειώνει όπως θες πες το) ο παραλιακός πεζόδρομος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

ωπ ωπ. Στο στενό που είναι ο αγαπημένος μου χασάπης; ο Μοσχοτός; Ωπ ωπ, θα με βλέπεις συχνά το καλοκαιράκι.

 

Ανα γεια σου... το πρώτο μαγαζί με το που μπαίνεις στο στενό έκλεισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε Άλεξ μεγαλοκαταστηματάρχη! Βγάλε ένα τραπεζάκι έξω, με μια ομπρελίτσα, και βάλε ταμπελίτσα "ρεζερβέ" επάνω, από 15 Ιουλίου μέχρι 30 Αυγούστου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε Άλεξ μεγαλοκαταστηματάρχη! Βγάλε ένα τραπεζάκι έξω, με μια ομπρελίτσα, και βάλε ταμπελίτσα "ρεζερβέ" επάνω, από 15 Ιουλίου μέχρι 30 Αυγούστου.

 

Α-ΝΕ-ΤΑ... μέχρι τον Αύγουστο δεν θα έχω χρεοκοπήσει... για Σεπτέμβριο- Οκτώβριο με κόβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε ανοίγεις;

Εγκαίνια θα κάνεις;

Φαΐ και πιώμα θα έχει;

Αν ναι, σαββάτο να τα κάνεις, από Ιούνιο και πέρα.

Πώς θα το λες το μαγαζί;

Γιατί διάλο δεν άνοιξες θρεντ "προτείνετε όνομα για μεγαλοκομπιουτεράδικο"; Όποιος ανοίξει μαγαζί εδώ, αυτό κάνει πρώτα.

 

Δύσκολη εποχή για να γίνει κανείς μαγαζάτορας και ελεύθερος επαγγελματίας γενικά, αλλά αν συντρέξουν οι κατάλληλες προϋποθέσεις, γιατί να μην πετύχεις;

 

Σιδεροκέφαλος και καλά κουράγια εύχομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Λέφτερ... όνομα έχω. Καγκουροκομπιουτεράδικο βέβαια αλλά έχω. Και όντως οι εποχές είναι για τον μπεογουλφ αλλά ή θα κάνω αυτό ή θα αράξω κάνα δίχρονο με αυτά που έχω στην άκρη σε sleep mode.

 

Προτιμώ να το ρισκάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Λέφτερ... όνομα έχω. Καγκουροκομπιουτεράδικο βέβαια αλλά έχω. Και όντως οι εποχές είναι για τον μπεογουλφ αλλά ή θα κάνω αυτό ή θα αράξω κάνα δίχρονο με αυτά που έχω στην άκρη σε sleep mode.

 

Προτιμώ να το ρισκάρω.

 

σωστοοοοςςςςςςςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουάη; Την έκανες από κει που δούλευες;

 

Ξανασχολήσου με την ΟΜΑΔΑ ρε. Μανατζεριλίκι, παπατζιλίκι, αεριτζιλίκι, τέτοια. Μόνο αυτά θα βγάζουν λεφτά από δω και πέρα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ακόμα στην δουλειά... να τώρα πχ δουλεύω. Αλλά δεν θα πάει για πολύ ακόμα εδώ γιατί το αφεντικό καψουρεύτηκε ρωσσιδάκι και του τα τρώει χοντρά. Πρέπει να γράψω σενάριο με αυτά που μου τυχαίνουν ρε πούστη μου... Παπακαλιάτης θα γίνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dax,ποντιούλη,κυνήγατο...

 

Βάλε τρια-τέσερα επιτηδεύματα να τους πιάνεις όλους όσους περνάνε απόξω,στο στυλ "δε γαμεις που δε γαμεις,δεμπάς για ψάρεμα;"

 

Δηλαδή και κανα καβλιτζέκι για τον ελέυθερο χρόνο (τον ...ποιόν; ),καμια σελιδούλα με έτοιμα tamplates με 100€ (κάτω από 35€/yr θα σου στοιχίζει (p.m. me),φτηνά γκομπιούτερ για το κοσμάκη,laptopάκια με το κιλό,να βάλεις και δυο πουτάνες (όχι τέτοιες πουτάνες...)-computer εν είδει internet cafe,τηλεφωνία,συνδρομεύσου με τους HOLάδες της αγοράς και πάντα μα πάντα νάσαι από πάνω απ' το κάθε πελατάκο 24/7.

 

Βάλε και κανα comic για το καλοκαίρι,κανα βιβλιαράκι,καμια φιγουρίστα,τπτ λούτρινα,κανα ρολογάκι της οκάς,μπλουζάκια...θα δεις εσύ.

 

Θα πετύχεις.

 

 

Η ώρα η καλή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... να τώρα πχ δουλεύω.

 

 

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

 

Χααααααααααααχαχαχαχαχα, χαααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα, μπράβο ρε μαλάκα Άλεξ, με έκανες και γέλασα πάλι! Ανεκδοτάδικο να ανοίξεις, γάμα τα κομπούτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πετύχεις.

 

 

Η ώρα η καλή!

 

φχαριστώ storemanager... αυτά που έγραψες σκέφτομαι και εγώ (λίγο ή πολύ). να'σαι καλά

 

 

 

Χααααααααααααχαχαχαχαχα, χαααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα, μπράβο ρε μαλάκα Άλεξ, με έκανες και γέλασα πάλι! Ανεκδοτάδικο να ανοίξεις, γάμα τα κομπούτερα.

 

Άμα είναι να λες τέτοια να μην έρχεσαι στο μαγαζί μου... εργάζομαι και μάλιστα σκληρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...