Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για αγορά εκτυπωτή


IOSTEFO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να αγοράσω έναν εκτυπωτή για το σπίτι τον οποίο θα χρησιμοποιώ σπάνια εν ώρα ανάγκης για ένα ντοκουμέντο,μια απόδειξη,για ένα e-ticket, γιαυτό τον λόγο τον θέλω να είναι φτηνός,δεν ξέρω αν πρέπει να είναι multi η laser,στο παρακάτω σαιτ έχει πολλούς αλλά; μια γνώμη σας θα μου ήταν χρήσιμη, ευχαριστώ.

 

http://tweakers.net/pricewatch/cat/57/printers-en-scanners.html#filter:NY4xCsMwDEXv8ucMDk1C7AMEOnTqWDq4lgaDSYIc0kLw3WO39SSentD_B15iZ7pShHmg7xQatEoNeDZYhFgmz4FgsHt-xyxX8Y5v9gMzqkp-hskQ3SI_1VeohgO7jem-svtH6S4_05eSE_N28mFjyeZAO-oydhu-d6VLSukE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Canon μπορώ "σχεδόν" να σου εγγυηθώ πως ΘΑ ΕΧΕΙΣ πρόβλημα με τα μελάνια. Εγώ τουλάχιστον είχα σε τέσσερις.

Φυσικά, τι παίρνεις με 40 ευρώ? Μόνο τα μελάνια του μπορεί να κοστίζουν παραπάνω, οπότε αγοράσεις καινούριο.

Epson είναι η τελευταία μου αγορά εμένα. Θα σου πρότεινα ή το παραπάνω HP πολυμηχάνημα ή αυτό στα 65 ευρώ...

 

Epson Stylus Office BX305F

h**p://www.skroutz.gr/s/273161/Epson-Stylus-Office-BX305F.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Canon μπορώ "σχεδόν" να σου εγγυηθώ πως ΘΑ ΕΧΕΙΣ πρόβλημα με τα μελάνια. Εγώ τουλάχιστον είχα σε τέσσερις.

Φυσικά, τι παίρνεις με 40 ευρώ? Μόνο τα μελάνια του μπορεί να κοστίζουν παραπάνω, οπότε αγοράσεις καινούριο.

Epson είναι η τελευταία μου αγορά εμένα. Θα σου πρότεινα ή το παραπάνω HP πολυμηχάνημα ή αυτό στα 65 ευρώ...

 

Epson Stylus Office BX305F

h**p://www.skroutz.gr/s/273161/Epson-Stylus-Office-BX305F.html

 

Αυτό είναι που με απασχολεί η μη χρησιμοποίησή του για αρκετό διάστημα,και εκτάκτως χρειαστώ να κάνω μια εκτύπωση και δεν την κάνει γιατί θα έχουν ξεραθεί τα μελάνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν είχα ποτέ πρόβλημα με μελάνια με τον Canon PIXMA IP5000. Και υπήρξαν διαστήματα που είχα να τον χρησιμοποιήσω κοντά με χρόνο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Canon μπορώ "σχεδόν" να σου εγγυηθώ πως ΘΑ ΕΧΕΙΣ πρόβλημα με τα μελάνια.

Όποιος καεί στο χυλό, φυσάει και το γιαούρτι λέει μια παροιμία...

Αυτό έπαθες φίλε Σάκη.Τα έχουμε ξαναπεί και σε άλλο thread για το θέμα των Canon.Μην το τρομάζεις το παιδί.

Απλά εσύ και οι Canon είσαστε περίπτωση όπως τα σκόρδα με τον δράκουλα.Δεν πάτε μαζί :lol:

Παρεπιτόντως πριν λίγο τελείωσα τύπωμα από manual αυτοκινήτου που είναι 320 σελίδες και πριν μια εβδομάδα άλλο ένα τεχνικό βιβλίο 350 σελίδων.Τον έχω σκίσει κυριολεκτικά εδώ και 2 χρόνια και δεν μου έχει εμφανίσει το παραμικρό.

Μόνο μη μου το γρουσουζέψεις κακομοίρη μου και μου πάθει τίποτα :lol:

 

-edit-

Haldol ευχαριστώ πολύ για χτές για τη βοήθειά σου.Σήμερα το πήγα για δέσιμο το βιβλιαράκι και έγινε πολύ ωραίο.Θα βγάλω μια φωτό να ανεβάσω να δεις.

Να το εξώφυλλο

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και υπήρξαν διαστήματα που είχα να τον χρησιμοποιήσω κοντά με χρόνο. :)

 

Αυτό πολλή ευχάριστο,άλλα γιατί μου είπαν έμενα πως τα μελάνια των εκτυπωτών All-in one αν δεν τον χρησιμοποιείς για αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα στεγνώνουν,μήπως πρέπει να στραφώ σε laser;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...