Προς το περιεχόμενο

ξέρει κανεις κάνα browser διανομή linux??


alexkoco

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για σε όλους τους φίλους του linux.

έχω κάποιες "μικροαποριες" ξέρει κανεις κάνα browser διανομή linux??χρησιμοποιείς αρκετά χρονια linux και για την ακρίβεια ουμπούντου xubuntu lubuntu puppy linux.

ακόμα θέλω να πω ότι έχω προβλήματα με διαφορους drivers αλλα τι ταχύτητα και τι προστασία ακόμα και χωρίς drivers που σου προσφέρουν τα linux είναι κλάσεις ανωτερα από τα windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το εχω τρεξει απο υςβ ειναι ωραιο και πολυ γριγορο ομως δεν μπορω να σινδεθω στο νετ και δεν ξερω που να βαλω το κοδικο σινδεσεις τοθ μοντεμ μου ανοιγω το browser αλλα δεν ειμαι σινδεδεμενος τι φταιει για αυτο????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασυρματα συνδεεσαι? Αν ναι, δεν σου κανει η συγκεκριμενη διανομη, εκτος αν βρεις τροπο να αλλαζεις στην εκκινηση τα οσα περιγραφονται εδω.

http://webconverger.org/networking/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξηγησε καλυτερα τι ακριβως θες να κανεις και κυριως ποιο ασυρματο εχεις.

 

Μπορει να εχεις πχ καποιο με τσιπακι της atheros που θελει τον ath9k_htc που θελει τον .33 για να παιξει, να μην το ξερεις, να βαλεις μια διανομη που εχει τον .32, να μην παιζει και να πεις "μουφα διανομη" :P

 

Το instant on ειναι απιθανο σεναιο οσο αυξανει η πολυπλοκοτητα αυτου που θες να κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξηγησε καλυτερα τι ακριβως θες να κανεις και κυριως ποιο ασυρματο εχεις.

 

Μπορει να εχεις πχ καποιο με τσιπακι της atheros που θελει τον ath9k_htc που θελει τον .33 για να παιξει, να μην το ξερεις, να βαλεις μια διανομη που εχει τον .32, να μην παιζει και να πεις "μουφα διανομη" :P

 

Το instant on ειναι απιθανο σεναιο οσο αυξανει η πολυπλοκοτητα αυτου που θες να κανεις.

τι λες για το instant on δεν καταλαβα...βασικα θελω κατι γριγορο και πολυ απλο για αυτο και ειπα για το instant on

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...