Προς το περιεχόμενο

HX5V vs TZ18 vs TZ10


Galis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Refurbished Galis εισαι σιγουρος πως θα ειναι σε οκ κατασταση;

Γιατι κι εγω το ειδα και μου αρεσε η τιμουλα αλλα ξενερωσα λογω του οτι και την ειχε καποιος στο παρελθον και την επισκευασαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα την πρωτη λογω αρκετα ανωτερης ποιοτητας εικονας.

Αυτο νομιζω τα λεει ολα.

Galis αν ειναι να παρω κι εγω refurbished αλλα λεω μηπως εχει τιποτα φθορες στο φακο, γδασιρματα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω. Κοιταξε τις αξιολογησεις του πωλητη.Αν θες οταν ερθει η δικη μου θα ποσταρω εντυπωσεις.Εξαλλου ο ορος refurbished αναφερεται σε προιον σε αψογη κατασταση οπως οταν βγαινει στην αγορα κ δευτερον οι περισσοτεροι δεχονται κ επιστροφη του προιοντος μεσα σε 30 μερες οποτε οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον η φωτογραφικη ηρθε σε αριστη κατασταση. Κανενα ιχνος χρησης,αψογη πραγματικα.Ειχε μεσα στο κουτακι μετατροπεα πριζας και 2gb sd card.Φυσικα ειχε και τα cd της,το manual,τα καλωδια,το φορτιστη. Τωρα για τη φωτογραφικη, αριστη ποιοτητα κατασκευης,πολυ στιβαρη με μεταλλικα μερη και οι φωτογραφιες και τα βιντεο μου φαινονται αψογα με ζωντανα χρωματα και πολυ λιγο θορυβο στα σκοτεινα αλλα το μετρο συγκρισης μου ειναι μια hp 5mp οποτε δεν μπορω να κρινω και πολυ καλα :P Γενικα υπερευχαριστημενος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...