Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

κουταβια παντουυυυυ παντουυυυυ μωραααααα μου  :wub:  :wub:  :wub:

 

Γεννήσαμε! Έκανε 5, τα 2 ήταν νεκρά. Υιοθετήθηκε το πρώτο και τα άλλα 2 τις επόμενες ημέρες. Είναι ήδη ρεζερβέ. :P

post-40751-0-90193200-1376906465_thumb.jpg

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ, το ερωτευτηκα, τι μουτρακι ειναι αυτο, τι ματακια, τι βλεμμα, το θελω!!!!!!

Κάτω τα χέρια! ΔαγκώνΩ!

 

χαχα! Στη συγκεκριμένη φωτογραφία μόλις έχει ξυπνήσει και τρώει τα νύχια του (δεν με αφήνει να του ακουμπήσω τα πόδια από ψυχολογικό λόγω κακοποίησης -μάλλον- ) και καθαρίζει τις τσίμπλες του. 

Αλλά είναι ωραίος ο πούστης ακόμα και όταν καθαρίζεται :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε τα σκυλακια και τα γατακια.. Σημερα περασα απο ενα μικρομαγαζο pet shop και ειχε στη βιτρινα μια μεγαλη γυαλα με ενα μεγαλο κλαρι..

 

Το κοιταω.. Τι εχει βαλει αυτος εδω μεσα σκεφτομαι? Αδειο ειναι λεω απο μεσα μου..

Και οπως παω να φυγω σα να μου φανηκε οτι πεταχτηκε πολυ γρηγορα κατι.. Ξανακοιταω.. και τι να δω?

Ενας μικρος πυθωνας με τελειο καμουφλαζ να εχει κουλουριαστει στη γωνια και να με κοιταει με απαθεια.. και εβγαζε τη διχαλωτη του γλωσσα προς το μερος μου..

 

μιλαμε επαθα σοκ.. φανταστηκα πως θα ειναι να εισαι στη ζουγκλα και να ειναι πανω στο κλαρι στο μισο μετρο.. Ο τελειος δολοφονος!

 

Για να ειμαι ειλικρινης ομως το λυπηθηκα.. Το βασανιζουν το ζωο κλεισμενο εκει μεσα μακρυα απο το φυσικο του περιβαλλον..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω τα χέρια! ΔαγκώνΩ!

 

χαχα! Στη συγκεκριμένη φωτογραφία μόλις έχει ξυπνήσει και τρώει τα νύχια του (δεν με αφήνει να του ακουμπήσω τα πόδια από ψυχολογικό λόγω κακοποίησης -μάλλον- ) και καθαρίζει τις τσίμπλες του.

Αλλά είναι ωραίος ο πούστης ακόμα και όταν καθαρίζεται :P

Βαλε κ αλλες φωτο του, ειναι ακρως ερωτευσιμος ο μπαγασακος. Ευγε που τν πηρες. Πρεπει να πουμε οχι στο εμποριο κ στη κακοποιηση των ζωων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην δεύτερη μάλλον έβλεπε τον εξορκιστή στον ύπνο του....

Στη πρώτη είναι μία πολύ καλή (και συχνή αυτά τα 3 τελευταία χρόνια) ιστορία: 
Ένα πρωί του Απρίλη ξύπνησα από το κρύο. Βρε που πήγε η κουβέρτα, βρε μήπως μου την πήρε κάποιος; βρε μήπως κοιμήθηκα χωρίς κουβέρτα και δεν το θυμάμαι; 
Και όταν σηκώθηκα από το κρεβάτι είδα το Rooby να έχει κάνει την κουβέρτα φωλίτσα και να κοιμάται.

 

Και όχι μόνο αυτό, αλλά δεν σηκωνόταν κι όλας! Η φωτογραφία τραβήχτηκε κανά 5 λεπτο αφού ξύπνησα! και ήταν εκεί μέχρι το βράδυ. -_- 
Είναι σύνηθες να ξυπνάω χωρίς κουβέρτα από εκείνη τη μέρα όταν κάνει λίγη ζέστη και δεν θέλει να τον ακουμπάω (ναι, έχουμε και τέτοια με τον μιγιάγγιχτο). 

post-238235-0-97040900-1376921759_thumb.jpg

post-238235-0-58175100-1376921905_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...