Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό σας το έχω δείξει και παλιότερα νομίζω, αλλά κολλάει κι εδώ...

You're welcome. Στα γρήγορα. Με το οριτζιναλ αρχείο θα γίνεται καλύτερο.

 

91343840.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κούκλος σκύλος και DS...! I take my hat off to you, sir :)

 

Καλά, η Citroen ήταν άλλος θρύλος! Ο πατέρας μου την αγόρασε το 1972 και την πούλησε το 1996 με πόνο ψυχής - ο λόγος ήταν ότι πλέον ήταν σχεδόν αδύνατο να βρει parts, τόσο για το αμάξωμα, όσο και για τον κινητήρα - σε κατάσταση τόσο εμφανισιακά όσο και λειτουργικά/μηχανικά, σα να είχε βγει από τη γραμμή παραγωγής την προηγούμενη μέρα. Μιλάμε για 24 χρόνια καθημερινής χρήσης και για σχεδόν ...ένα εκατομμύριο χιλιόμετρα, από εντός πόλης μέχρι ταξίδια σε όλη την Ελλάδα.

 

Ήδη θα με κράξουν κάμποσοι, τόσο για τα χιλιόμετρα που αναφέρω, όσο και για την κατάσταση στην οποία ήταν μέχρι και τη στιγμή που πουλήθηκε. Οπότε αν ενδιαφέρεσαι να μάθεις την τιμή στην οποία πουλήθηκε (λέω ξανά: 24 ετών αυτοκίνητο με εντελώς ...αγανακτισμένο μετρητή χιλιομέτρων!), μόνο μέσω p.m.! :-D   

 

You're welcome. Στα γρήγορα. Με το οριτζιναλ αρχείο θα γίνεται καλύτερο.

 

91343840.jpg

 

Πολύ καλό! Χαρά στο κουράγιο σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουκλος ο σκυλος Dee. ειναι ωραια τα τεραστια σκυλια αλλα θελουν τεραστιο κηπο. στην φωτο που ηταν κουταβι ηταν τρελα! ζουμπουρλουδικο και αφρατο! πεθαινω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουκλος ο σκυλος Dee. ειναι ωραια τα τεραστια σκυλια αλλα θελουν τεραστιο κηπο. στην φωτο που ηταν κουταβι ηταν τρελα! ζουμπουρλουδικο και αφρατο! πεθαινω!!!

 

Αυτός είχε στη διάθεσή του 4 στρέμματα, οπότε από χώρο δεν είχε περιορισμό! Όσο για το ...χαριτωμένο κουταβάκι: Φαντάζεσαι τη φρίκη κάποιου που θα το πάρει χωρίς να έχει ιδέα περί τίνος πρόκειται και τις εκφράσεις του όταν θα το βλέπει να μεγαλώνει; Εντάξει, αδύνατο σενάριο, αλλά πλάκα δε θα είχε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...