Προς το περιεχόμενο

αγορα πολυμηχανηματος που να εχει τα παντα ολα


ababapanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το μονο που βρισκω να ειναι πληρες ειναι το EPSON STYLUS PHOTO PX820FWD

 

εχει πραγματικα τα παντα

 

οθόνη αφής

 

δυνατότητα ασύρματης και Ethernet σύνδεσης

 

fax

 

scanner

 

εκτύπωση σε CD και DVD και blue-ray (βασικο για μενα)

 

εκτύπωση αυτοματη σε 2 πλευρες

 

τον εχει δοκιμασει κανεις? και απο οτι διαβαζω υποστηριζει και το συστήμα συνεχούς ροής μελανιών (CIS) δηλαδη με 50 ευρω εχουμε μελανια για 1 χρονο

 

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=9EB0952A62098447B799E92D442CD68C&pa=95FDF9F8D470E64BA3F6845FEDD23A43

 

υπαρχει αλλος καλυτεροσ σε αυτα τα χρηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που βρισκω να ειναι πληρες ειναι το EPSON STYLUS PHOTO PX820FWD

 

εχει πραγματικα τα παντα

 

οθόνη αφής

 

δυνατότητα ασύρματης και Ethernet σύνδεσης

 

fax

 

scanner

 

εκτύπωση σε CD και DVD και blue-ray (βασικο για μενα)

 

εκτύπωση αυτοματη σε 2 πλευρες

 

τον εχει δοκιμασει κανεις? και απο οτι διαβαζω υποστηριζει και το συστήμα συνεχούς ροής μελανιών (CIS) δηλαδη με 50 ευρω εχουμε μελανια για 1 χρονο

 

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=9EB0952A62098447B799E92D442CD68C&pa=95FDF9F8D470E64BA3F6845FEDD23A43

 

υπαρχει αλλος καλυτεροσ σε αυτα τα χρηματα?

 

ενταξει ουτε αυτο που παραθετεις "τα κανει ολα"..π.χ σε Α3 δεν εκτυπωνει,π.χ δεν εχει το "Lowest Cost per Page " που εχουν τα καλα hp officejet.π.χ δεν εχει σκαναρισμα και αντιγραφη διπλης οψης π.χ δεν εχει τη λειτουργια που μπορεις να εκτυπωνεις απο το smartphone σου ενω εισαι ακομα και εκτος σπιτιου (Hp Eprint).Αυτο που θελω να πω ειναι οτι δυσκολα να βρεις ενα που τα κανει ολα!Γιαυτο με βαση τις προτεραιοτητες σου εινα ικαλο να επιλεξεις και αφου λες οτι ενμδιαφερεσε και για cd/dvd εκτυπωση Σιγουρα αυτο το Epson φαινεται πολυ καλη περιπτωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιος που να εχει ολα τα παραπανω αυτα που γραφεις και να εχει και εκτυπωση σε cd/dvd ?

εγώ έχω την ρωσίδα και τσάμπα (δεν εκτυπώνει σε dvd όμως)... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις δει στα τελευταία θέματα, εγώ πήρα τον 720WD.

Είμαι ευχαριστημένος, και φυσικά θα στον πρότεινα τον 820FWD.

 

660, 720, 820, είναι σχεδόν ίδια μηχανήματα με μικρές διαφορές όπως FAX, WIFI, LAN...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιος που να εχει ολα τα παραπανω αυτα που γραφεις και να εχει και εκτυπωση σε cd/dvd ?

 

Φιλε δεν ξερω αν υπαρχει αυτο το πολυμηχανημα που κανει τα παντα ολα οπως θες!αν γνωριζει καποιος ας μας πει! παντως νομιζω πως οχι. γιαυτο αλωστε ειπα οτι ειναι δυσκολο να βρεις κατι τετοιο και οτι πρπει να πας με βαση τις προτεραιοτητες σου.ολα καπου πλεονεκτουν και καπου υστερουν.αν δεν σε ενδιεφερε να εκτυπωνεις σε cd/dvd θα σου προτεινα ανεπιφυλακτα τον hp officejet 6500a plus που πηρα και εγω.αλλα τωρα μαλλον πας για Epson που φαινεται οντως καλος και εχεις κα ιτον φιλο παραπανω που εχει ενα παρομοιο και στο επιβεβαιωνει! :)

 

 

Υ.Γ Οταν Καποιος Ρωταει κατι ή Ζηταει βοηθεια για κατι Οι Σωστοι και Εξελιγμενοι Ανθρωποι Με Σεβασμο σε αυτον και στον εαυτο τους απαντουν επι του θεματος αν γνωριζουν. Οι Λαθος και Πρωτογονοι ανθρωποι λενε Αλλα Νταλον...Ολα ειναι Θεμα Παιδειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υ.Γ Οταν Καποιος Ρωταει κατι ή Ζηταει βοηθεια για κατι Οι Σωστοι και Εξελιγμενοι Ανθρωποι Με Σεβασμο σε αυτον και στον εαυτο τους απαντουν επι του θεματος αν γνωριζουν. Οι Λαθος και Πρωτογονοι ανθρωποι λενε Αλλα Νταλον...Ολα ειναι Θεμα Παιδειας.

 

 

εχεις τοσο δικιο! εχει αρχισει και πεφτει πολυ το επιπεδο, και δυστηχως δεν νομιζω οτι ειναι μονο πιτσιρικια που γραφουν σαχλαμαρες οτι νανε απλα για να κανουν ποστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ρε παίδες Ελλήνων, όλα να σας τα συγχωρήσω - και την έλλειψη χιούμορ και τα φευγάτα/υπερβολικά σχόλια και τους διακριτά πικρόχολους χαρακτηρισμούς ΚΑΙ το ατονικό ακόμα.

 

...Αλλά εκείνο το Αλλα Νταλον που στην καλύτερη θυμίζει Αλαίν Ντελόν - στη χειρότερη Αχιλλέα Ταλόν, εδώ μου 'κατσε...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucid, έλα να φύγουμε ωρέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lucid, έλα να φύγουμε ωρέ

χαχα πάμε, δεν φταίω εγώ που τρολλάρω, είπε για ρωσίδα... !! πάντως ακόμα και τα άκυρα πόστ καλό κάνουν σε ένα τοπικ το βοηθάνε να μην θαφτεί στα αζήτητα ... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...