Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφικη μηχανη μεχρι 200 ευρω;


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έχει λίγο μικρότερη οθόνη, μονοφωνικό μικρόφωνο και γράφει βίντεο μόνο σε motion jpg (η άλλη κάνει και avc συμπίεση).

Το google search για άλλη μια φορά είναι αποκαλυπτικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω παιδια, ειμαι σε κατασταση ιδια με τον φιλο, ψαχνω να βρω φωτογραφικη μηχανη ,μεχρι 200 ευρω ωστε να αρχισω την ερσιτεχνικημου ενασχοληση.

Εχω καταλαβει πως σε αυτο το φασμα τιμων, αυτη ειναι η καλυτερη http://www.techradar.com/reviews/cameras-and-camcorders/cameras/compact-cameras/canon-ixus-220-hs-932082/review

Τι λετε, καλη επιλογη;

Ευχαριστω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η ixus. Έχω αρκετά καλές εντυπώσεις από ixus φίλων. Ωραίες φωτογραφίες out of the box χωρίς να χρειάζονται ιδιαίτερες γνώσεις φωτογραφίας!

Αν θες κοίτα και την Samsung wb650 που είναι αρκετά καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η ixus. Έχω αρκετά καλές εντυπώσεις από ixus φίλων. Ωραίες φωτογραφίες out of the box χωρίς να χρειάζονται ιδιαίτερες γνώσεις φωτογραφίας!

Αν θες κοίτα και την Samsung wb650 που είναι αρκετά καλή.

Aυτη που παραθετεις κοιταζα χθες βραδυ.

Χειροτερη ποιοτητα κι απο την ixus στις photo αν και μοντελο αρκετα ανωτερης κατηγοριας με αλλα πολυ θετικα χαρακτηριστικα ωστοσο οπως το zoom.

Με λιγα λογια η καλυτερη που υπαρχει με 200 ευρω θελω να ειναι αυτη που θα παρω και θελω βοηθεια να την εντοπισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα την βρεις πες μου και εμενα.Ενα μηνα ψαχνω και δεν με ικανοποιει τελειως καμια.Αντε να δουμε τωρα με τις εκπτωσεις μηπως κατεβει κανα μεγαλυτερο μοντελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα λες, οτι λειπει στη μια το εχει η αλλη και αντιστροφα...

Θελω ποιοτικες ληψεις πανω απ' ολα.

ΒΤW σε αυτο το price tag, η ixus που δειχνω στην προηγουμενη σελιδα ειναι διαμαντακι και πολυ balanced μηχανη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...