Προς το περιεχόμενο

Aγορα 100ευρω,HP Photosmart Premium Fax e-All-in-one


puma1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

HP Photosmart Premium Fax e-All-in-one (CQ521B)

Παιδια θελω να αγορασω ενα πολυμηχανημα, και εχω σκεφτει αυτο. Απλα επειδη πρωτη φορα αγοραζω πολυμηχανημα και δεν εχω ιδεα, σκεφτηκα να μου πειτε την γνωμη σας, οσοι γνωριζεται . Το μηχανημα ειναι αυτο

Το βρηκα 100ευρω απο ενα παιδι, τι λετε?αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να θελω να το παιξω ειδημονας καθοτι απλα δεν ειμαι και εγω πριν λιγο καιρο πηρα το πρωτο μου πολυμηχανημα και ημουν σε διλλημα μεταξυ αυτου που παραθετεις και του officejet 6500a.. Αυτο που λες εσυ εχει καλυτερη αναλυση στις εκτυπωσεις (ειδικα φωτογραφιες) ομως επειδη ζητησα τη συμβουλη και του πωλητη μου επιβεβαιωσε οτι με το officejet 6500 (που τελικα το τσιμπησα) κανεις μεγαλυτερη οικονομια στα μελανια καθοτι το πρωτο ειναι φωτογραφικο ενω αυτο ειναι πιο all around μηχανημα και για του λογου το αληθες " αποδίδει εκτυπώσεις με κόστος ανά σελίδα έως και 40% χαμηλότερο σε σχέση με τους ανταγωνιστικούς laser εκτυπωτές και πολυμηχανήματα!" πραγμα που δεν ισχυει για το photosmart .Και φυσικα το officejet ειναι πιο φθηνο. Επομενως για μενα αν θες Πολυ καλη εκτυπωση φωτωγραφιων πας στο phoptosmart.Αν θες normal εκτυπωσης και μεγαλυτερη οινομια στα μελανια πας στο officejet.κατα τα αλλα εχουν σχεδον ιδια χαρακτηριστικα και τη λειτουργια Hp Eprint που ειναι πολυ cool.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...