Προς το περιεχόμενο

broswers και plugins


fonsde

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αρα παιζει ρολο η διανομη, ειδα το πλαν μαρμελαδα αλλα μου φανηκε δυσκολο για τις γνωσεις μου.

 

να παω crunchbang η lubuntu? η αν εχεις να προτινεις καμια αλλη distro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω εναν σφαιρατο broswer,.....?

 

.................................

 

αυτά χρησιμοποιώ εγώ


  •  
  • midori
  • chromium
  • firefox
  • opera

 

μην περιμένεις να δεις το κάτι άλλο απο default όμως

είτε για win είτε για linux θέλουν διάβασμα για να τα φέρεις στα μέτρα και τις ανάγκες σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με το μοζιλλα δεν τα παω πολυ καλα,τον θεωρω πολυ βαρυ και δε με ενδιαφερουν οι τοσες επιλογες που εχει,chrome χρησιμοποιω απο τοτε που βγηκε αλλα τωρα τελευταια το γυρισα σε οπερα γιατι ο chrome μου κανει κατι περιεργα οπως το να κανω αναζητηση εικονων στο γουγλη και να μου βγαλει μονο 10 φωτος και ολη η υπολοιπη να ειναι ασπρη οπως και το να παταω σε μια εικονα θα θελω να την ανοιξω και να μην ανοιγει! Δοκιμασε εναν απο τους δυο,ειναι και οι δυο πολυ ευχαριστοι φυλλομετρητες και σιγουρα γρηγοροτεροι απο μοζιλλα,τα υπολοιπα it's up to you!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί κάποιος που χρησιμοποιεί chrome να πεί τις ρυθμίσεις στα fonts και τα μεγέθη που έχει βάλει; δοκιμάζω διάφορα και τίποτα δεν μου κάθεται καλά.

linux mint σε λαπτοπ 1280Χ800.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να εμφανιστούν τα font σωστά θα πρέπει βασικά να έχεις περάσει και τα font της microsoft. το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ και έσπαγα το κεφάλι μου για ποιο λόγο τα font εμφανίζονται αλλού πολύ μικρά και αλλού τόσο μεγάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...