Προς το περιεχόμενο

Η Google πετάει το γάντι στη Microsoft, μια μέρα πριν την κυκλοφορία του Office 365


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτησω κατι.

η ελλαδα ως κρατος θα μπορουσε να επενδυσει στο cloud computing γλυτωνοντας ετσι παρα πολλα εξοδα σε hardware και software η κατι τετοιο δεν ειναι εφικτο;

Όχι. :mad:

Για τον απλούστατο λόγο ότι, "η Ελλάδα πετάει πάνω από τα σύννεφα" διαρκώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

edit: επισης απο οτι προσεξα το office 365 το πληρωνεις κιολας ενω τα google apps ειναι δωρεαν!

 

το google apps δεν ειναι δωρεαν. το google docs ειναι δωρεαν αντιστοιχο του Office Web Apps.

το office 365 οπως και το google apps ειναι για τις επιχειρησεις. το office 365 σου δινει δυνατοτητες icloud γιατι εχει μεσα sharepoint server και αλλα services δεν εχεις μονο το cloud οπως σου δινει η google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμίσες όταν πήγα στην εφορία κάτι αρχεία σε CD... Τι είναι αυτό μου λέει; Δεν ξέρω που μπαίνει αυτό, δισκέτα φέρε μου!!!! Τελικά τους πήγα δισκέτα! :rolleyes:

 

 

Εμενα μου κάνει εντύπωση που δέχονται δισκέτες... πως και δεν σου ζήτησε καμια επικυρωμένη φωτοτυπία ? :P

 

Εγώ πάντως στην θέση σου θα του/της έδειχνα που μπαίνει "αυτό" μπας και εξυπηρετηθεί πιο γρήγορα κανένας συμπολίτης στο μέλλον... :P

 

 

Ποτε γίνανε όλα αυτά? θέλω να πω πια χρονολογία? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου κάνει εντύπωση που δέχονται δισκέτες... πως και δεν σου ζήτησε καμια επικυρωμένη φωτοτυπία ? :P

 

Εγώ πάντως στην θέση σου θα του/της έδειχνα που μπαίνει "αυτό" μπας και εξυπηρετηθεί πιο γρήγορα κανένας συμπολίτης στο μέλλον... :P

 

 

Ποτε γίνανε όλα αυτά? θέλω να πω πια χρονολογία? :P

Αυτό έγινε πριν 1- 1,5 χρόνο περίπου και από τότε τους τα πάω σε δισκέτες όταν χρειάζετε ακόμα και τώρα. (Είμαι του λογιστής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...