Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Παιδια πουλαει ενα φιλαρακι μου το ps vita, αλλα θελω μερικες αποριες να μου λυσετε μιας και διαβαζω οτι δεν πηγε και τοσο καλα και πως αφηνεται απο την sony σιγα σιγα......παιχνιδια βγαζουν ακομα? και αν ναι, παιζει καποια στιγμη να σταματησουν να βγαινουν? και οταν λενε οτι θα το σκοτωσουν σημαινει οτι παιζει να κλεισει και κανενα store του και δεν θα βρισκουμε παιχνιδια? συγνωμη αν ρωταω κοτσανες, απλα δεν εχω ασχοληθει με τετοιου ειδους παιχνιδομηχανη και προσωπικα μου αρεσει πολυ μερικες μερες που μου το εχει αφησει ο φιλος μπας και του το αγορασω...

Ναι, βγαίνουν πολλά παιχνίδια. Κυρίως σε μεγάλες παραγωγές jrpgs, και σε με μικρές, indies.

Προφανώς και θα σταματήσουν κάποτε να βγαίνουν παιχνίδια. Σε όλες τις κονσόλες κάποτε σταματούν.

Και το store θα κλείσει κάποτε αλλά στο μακρινό μέλλον. Φαντάσου του psp έκλεισε πριν λίγες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο σημαινει οτι και το store του vita να κλεισει οτι εχω αγορασει και δεν εχω εγκατεστημενο λογο χωρου τα σβηνω...χανεται?, η υπαρχει γενικα στον λογαριασμο μου? παραδειγμα εχω ενα λογαριασμο στο playstation store απο εποχη ps3 και εχω καποια πραγματα αγορασμενα, εαν συνδεθω στο vita υπαρχει περιπτωση που ειχα αγορασει το limbo στο ps3 να το κανω εγκατασταση στο vita και να παιζει? συγνωμη αν σας εκαψα λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πουλαει ενα φιλαρακι μου το ps vita, αλλα θελω μερικες αποριες να μου λυσετε μιας και διαβαζω οτι δεν πηγε και τοσο καλα και πως αφηνεται απο την sony σιγα σιγα......παιχνιδια βγαζουν ακομα? και αν ναι, παιζει καποια στιγμη να σταματησουν να βγαινουν? και οταν λενε οτι θα το σκοτωσουν σημαινει οτι παιζει να κλεισει και κανενα store του και δεν θα βρισκουμε παιχνιδια? συγνωμη αν ρωταω κοτσανες, απλα δεν εχω ασχοληθει με τετοιου ειδους παιχνιδομηχανη και προσωπικα μου αρεσει πολυ μερικες μερες που μου το εχει αφησει ο φιλος μπας και του το αγορασω...

 

Ερώτηση. Παίζεις ιαπωνικά παιχνίδια και κατά κύριο λόγο RPG; Αν ναι τότε να το πάρεις το μηχανάκι, θα σε βολέψει μια χαρά. Εχει επίσης αρκετά indie παιχνίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. Παίζεις ιαπωνικά παιχνίδια και κατά κύριο λόγο RPG; Αν ναι τότε να το πάρεις το μηχανάκι, θα σε βολέψει μια χαρά. Εχει επίσης αρκετά indie παιχνίδια. 

προτιμω τα indie γιαυτο το γουσταρω

c2-14921-7 error στον browser ξερετε τι ειναι? δεν μπαινει ιντερνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια στο ps vita που μου εδωσαν εκανα φορματ και εβαλα τον δικο μου λογαριασμο και αφου το εκανα μου εφεραν ενα κωδικο με καποια παιχνιδια αλλα τον βαζω και μου λεει ειναι λαθος or invalid,, εκανα βλακεια? ο κωδικος εαν εχει μπει στον πρωτο λογαριασμο δεν μπαινει μετα σε αλλον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και εάν ένας κωδικός εξαργυρωθεί δεν ξαναμπαίνει. (εξαιρούνται κωδικοί για μικροπράγματα όπου ίσως είναι πολλαπλών χρήσεων)

Έτσι γίνεται παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω να εχω δυο καρτες 16G παραδειγμα και να εχω καποια παιχνιδια στην μια και καποια στην αλλη αποθηκευμενα? και να αλλαζω καρτα οταν θελω να παιξω καποιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ναι αλλά η διαδικασία είναι πολύ χρονοβόρα για να αλλάζεις τις κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά η διαδικασία είναι πολύ χρονοβόρα για να αλλάζεις τις κάρτες.

εννοεις οτι δεν παω απλα και τραβαω την καρτα ετσι στεγνα, θα πρεπει να μπω ρυθμισεις πρωτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σορρυ γράψε λάθος. Σκεφτόμουν την αλλαγή accounts. Απλώς κλείνεις το βιτα και αλλάζεις τη κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ γράψε λάθος. Σκεφτόμουν την αλλαγή accounts. Απλώς κλείνεις το βιτα και αλλάζεις τη κάρτα.

εαν εχω ενα παιχνιδι εγκατεστημενο και βγαλω την καρτα και βαλω αλλη, θα φαινεται και παλι το παιχνιδι που ειχα στην πρωτη καρτα? στην οθονη εννοω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...